0

Zgadzam sie z siena Ludzie jak juz jestescie kibicami albo na takich portalach to czytajcie a nie tylko dodajecie bezsensowne komentarze :)

0

Sory za bledy ale mam klawiature poryta i czasem tam przeocze literowki ;)

0

no ta ale szkoda odwolaniej tej kolejki ekstarklasy a tak sie nastawialem na mecz ojej druzyny WIDZEWA z lechem no szkoda bo zlapalismy gaz po wygranej 4-0 nad zabrzem mam nadzieje ze barac osasune osmieszy i caly tez zwiazek hiszpanski ;)

0

no Barca najlepszy naj bardziej oddany klub w tym co robi wielki szacunek mialem od malego dla tego klubu i tak zostanie ;) spokojnie poprostu jak chcesz w encie ogladac wejdz se wczesniej i niech elci cos innego a mecz wkoncu wskoczy na ten kanal ;) bo planowany jest na godz 21 ;)

0

aj tam aj tam swedzialy go ;) xDDD

0

noo ale i tak mam nadzieje ze wygramy ;)ale podroz i zmeczenie tez da swe znaki ale jestesmy niezniszczeni zawsze damy z siebie 100% barcaa :)

0

Pep do mnie zadzownil i powiedzial ze spoko mija im podroz rachu ciachu i bd w osaunie i rachu ciachu sie z nimi rozprawia xDDDDDjak widac po zdjeciach Alvesa i Pique to jest smiesznie ;p ;)

0

Niee ; / szkoda

0

a jak ale to chyba villa na obrazku se czytaja gazetke i tak anders wszedl na facebooka i dodal wpis ;p Jedziemy na pampelune !!Bez litosci Gra 100% barcy niezwyciezeni ;D

0

Mam nadzieje ze sie uda Barca nazawsze kurde tylko zeby po takiej podrozy byl korzystny wynik :) eskorta policji chyba sie uda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?