0

a co powiecie na temat młodziutkiego Eljero Elia ?

0

ja byłem i właśnie wróciłem do domu :)

Camp Nou to świątynia kto był ten wie co mówię:)

Barcelona piękne miasto już we wrześniu tam wrócę:)

Pozdrawiam wszystkich którzy tam byli no i oczywiście największe pochwały dla organizatorów :)

Wielki ukłon dla Tomka Prezesa to on oprowadził mnie po Barcelonie po najpiękniejszych miejscach tego miasta :)

ps. Taaakie scury po plaży biegały hahahaha :)

Pozdrawiam Dominik Wrocław :)

0

Real ? co ? za rok się uda :) hahahahaah

Perez ? co ? trzeba było kupić Thomasa Kotmana :) hahahaha

VeB

0

Na Żywo

właśnie wróciłem po tym meczu do domu byliśmy na wyjeździe z FCBP było nas 309 osób wrażenia niesamowite.

Wynik bardzo dobry jeżeli weźmiemy postawę naszej drużyny.

teraz wyjazd na Barca - deportivo mam nadzieje ze wynik bedzie dużo lepszy :)

pozdrawiam wszystkich kibiców i wyjazdowiczów

Visca el Barca !!

0

Valdés

Alves Piqué Puyol Evra

Hamsik Xavi Gourcuff Iniesta

Messi Ibrahimovic

Pep G. :)

0

Piquénbauer :) :D

0

mina crystyny na końcu filmiku jest bezcenna :D Messiasz :)

0

Busquets (bezproduktywny) - 4

przepraszam za błąd w pisowni :P

0

a Ja to widzę tak = Victor (bezbędny) - 7 , Alves ( 2 Asysty ) - 7, Pique (pewny) - 7, Puyol (chaotyczny) - 6, Maxwell (niepewny) -6, Busquets (bezprodóktywny) - 4, Xavi (mistrz rozgrywania) - 7, Keita ( chyba po ramadanie bo grał jak natchniony :D ) - 8, Pedro (jakby przestraszony ) - 5, Ibra ( widać brak przygotowania do sezonu, ale bramka w debiucie ) - 6, Bojan ( najgrozniejszy pod bramką rywala, ale samolubny) - 7

ogólnie mecz zadziwił ( 3 bramki z głowy co bardzo cieszy:) ) w obronie prawie bezbłednie. widać było zmęczenie po meczu z Szachtarem.

Drużyna wypadła na note 7 = 3-0 = 3 pkt :)

0

mecz pokauje czeska 2. także meczyk można spokojnie obejżeć tyle że bez wspaniałych wypowiedzi wielkiej trójcy czyt. engel, strejlal i gmoch :)

0

mecz z realem jest 14 w niedziele godz jak narazie nieznana

0

prawdziwy crack !!!!!!!!!!! pokazuje to nie przez jeden czy dwa sezony tylko od kilku lat !!! nieprawdopodobne zagrania podania na centymetry do nogi to wszystko potrafi jeden człowiek tylko Xavi !!!

0

jest dobry jezeli chodzi o umiejetnosci ale jezeli chodzi o profesjonalizm jest ZEREM !!!!!!!!

0

Messi i wszystko jasne :) VeB

0

no i tu wychodzi słoma z butów wam k...rwa wiernym kibicom !!! po sparingach każdy z was był wniebowziety a teraz gdy przegrywamy ciezki mecz wy zachowujecie się fatalnie nie potraficie się zachowac jak na prawdziwego kibica przystało. wstyd i hańba !!!

(pisząc wy mam na myśli niektóre komentarze pseudokibiców !!! )

Visca el Barca Mes Que Un Club !!!

0

mój wielki Idol !!!! Kochałem jego gre !! nikt nie mógł go dogonić to była błyskawica !!! :):):)

Visca el Overmars !!!!

0

do ligi mistrzów i tak się dostaniemy po co sciagac messiego!! moze to doprowadzic do konfliktu na linii messi - zarzad a tego chyba by nikt nie chciał !!!

0

kiedy sie to w koncu skonczy juz mam dosc tego pieprzenia o tym ze jest nie potrzebny. strzela bramki w kazdym meczu i jest nie potrzebny !!! ? Henry nic nie gra a czepiaja sie Eto'o

0

dawac Arshavina mam przeczucie że bedzie nie do zatrzymania na lewej flance

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?