0

boje sie z Eto E Tamto bedzie miał dzień jak z Bilbao ;)

0

Iniesta by tam wszedł i zabił ! - dosłownie :D

szkoda ze faulowali,

0

i tak uważam że Barca powinna sprowadzić jakiegoś innego bramkarza :P

- taki kaprys

no ale fakt, też ostatnio nie wypowiadalem sie dobrze o VV, ale teraz moge mu pogratulować powrotu to "jako-takiej" formy :p

0

aż boje się pomyśleć ile litrów wodki wypije jak Real wyrówna strate, albo co gorsza, wyprzedzi Barce :P

ale naprawde VV i Eto'o E Tamto , nie maja sie czym poszczycić

0

Eto'o - E tamto.....

0

szkoda tego podania

0

witam

dopiero co mecz zaczolem oglądać , jak gra Barcy wygląda ?

0

na te ostatnie minuty powinnie wejść zawodnicy Lecha Poznań - oni lubią strzelać gole w ostatnich minutach :p hehe

0

ładna brameczka :)

0

dobrze powiedziane :)

0

byle remis, żeby passe podtrzymać :p

0

no i prawie bramka do szatni by byla. niech b lodni wejdzie do akcji :D

0

no pedro widze ładnie sie przy piłce utrzymuje. chłopak gra dobrze

0

naprawde Pep zasługuje jaknarazie na oklaski. potrafił stworzyć "nową" , pełną chęci zdobywania bramek i zwycięstw Barce !!! Po nieudanych poprzednio sezonach Barca odbiła sie od dna i to cholernie mocno ! przeciez ja nie pamiętam kiedy barca grała az tak skutecznie !!!

liczby - 44 9 3 20 17 dam na lotkA :D

0

sopcast GD-Sports działa ,ale bez głosu, chodzi wyśmienicie (kanał

0

na SopCast zacina totalna na GD sport's :/ :/ widziałem tylko Titiego przez 2 sek. to juz sukces :D hehe moge powiedziec że graja w domowych koszulkach ;p

0

na TVU playerze to nawet na liście kanałów nie mam GOL TV

0

wszędzi lipa albo zacina albo w ogole nie ma

pomocy !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?