donfeelip
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Charzykowy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
boje sie z Eto E Tamto bedzie miał dzień jak z Bilbao ;)
0
Iniesta by tam wszedł i zabił ! - dosłownie :D
szkoda ze faulowali,
0
i tak uważam że Barca powinna sprowadzić jakiegoś innego bramkarza :P
- taki kaprys
no ale fakt, też ostatnio nie wypowiadalem sie dobrze o VV, ale teraz moge mu pogratulować powrotu to "jako-takiej" formy :p
0
aż boje się pomyśleć ile litrów wodki wypije jak Real wyrówna strate, albo co gorsza, wyprzedzi Barce :P
ale naprawde VV i Eto'o E Tamto , nie maja sie czym poszczycić
0
Eto'o - E tamto.....
0
szkoda tego podania
0
witam
dopiero co mecz zaczolem oglądać , jak gra Barcy wygląda ?
0
na te ostatnie minuty powinnie wejść zawodnicy Lecha Poznań - oni lubią strzelać gole w ostatnich minutach :p hehe
0
ładna brameczka :)
0
dobrze powiedziane :)
0
byle remis, żeby passe podtrzymać :p
0
no i prawie bramka do szatni by byla. niech b lodni wejdzie do akcji :D
0
no pedro widze ładnie sie przy piłce utrzymuje. chłopak gra dobrze
0
naprawde Pep zasługuje jaknarazie na oklaski. potrafił stworzyć "nową" , pełną chęci zdobywania bramek i zwycięstw Barce !!! Po nieudanych poprzednio sezonach Barca odbiła sie od dna i to cholernie mocno ! przeciez ja nie pamiętam kiedy barca grała az tak skutecznie !!!
liczby - 44 9 3 20 17 dam na lotkA :D
0
sopcast GD-Sports działa ,ale bez głosu, chodzi wyśmienicie (kanał
0
na SopCast zacina totalna na GD sport's :/ :/ widziałem tylko Titiego przez 2 sek. to juz sukces :D hehe moge powiedziec że graja w domowych koszulkach ;p
0
na TVU playerze to nawet na liście kanałów nie mam GOL TV
0
wszędzi lipa albo zacina albo w ogole nie ma
pomocy !!!