dommiin
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ups xd
2
Czy ten remis zabierana nam tytuł???
Bo tak się niektórzy z Was zachowują...
Słabszy mecz może zdarzyć się każdemu także wyluzujcie ;)
7
Prawdziwy facet z jajami
0
Roberto nie najgorzej zagrał ;p
0
Śmiejcie się śmiejcie... Gorzej jak Złotą Piłkę też postanowi oddać :D
0
Dobra wiadomość, w momencie gdy sezon zbliża się do końca będziemy mięli kolejnego obrońcę dzięki któremu będzie można zrobić rotację i dać wypocząć kluczowym stoperom.
15
Poziomy sędziowania dzielimy następująco:
1.Słabo
2.Chu*owo
3.W Hiszpanii...
0
Oby Xavi focha nie szczelił... :D
67
"Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo" :D