domin740
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dzierzgoń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SPAM - BAN
0
Cule88
Skąd ten raport?
0
10 kwietnia o 10 wszystkie liczby wskazują, że to będzie mecz naszej 10 czyli leo :D
0
koniec !!!
dobrze chociaż ,ze bojan się przełamał
0
mlh
A gdzie to wpisać ?
0
ktoś wie czy mecze będą na polsacie czy polsacie sport bo ja mam tylko ten pierwszy.
0
będzie na jakimś kanale na cyfrze+?
0
ufff
0
dla takich chwil warto być kibicem barcy !!!!!!!
Més que un club !
0
będzie na canal+ ?
0
Dumni po zwycięstwie wierni po porażce
i tyle w tym temacie :)
0
no to teraz walczmy o utrzymanie :)
0
hleb niczym ronaldinho :)
0
według mnie świetne oceny szkoda że niema 10 dla alvesa
0
gool messi ale mógł podać do eto.zagrał troche samolubnie
0
eto chyba odzyskuje forme :)
0
oski19 chyba to gest do swojego przyjaciela
0
http://www.atleticomadrid.pl/index.php?dzial=news&id=972
zobaczcie ta tamte oceny
0
messi 10 caceres 5 i może iniesta o 1 oczko wyżej.
Nie wiem co trzeba zrobić żeby mieć 10 :)
0
a real II jak?
0
a walencia z atletico już grają
jak tak to ile jest?
0
teraz alves za sancheza
iniesta za gudjonsena
0
gol
niestety
0
barca1199
A skąd taka pewność.
nie wszystkie transfery się sprawdzają alves gra świetnie ale np. Hleb to według mnie nie był dobry transfer
0
śniło mi się że będzie 0-0 jak na razie to się spełnia.
Oby nie :(
chyba te żółte kartki realu to wszystkie za fauly na messim
0
następnym razem bedzie cala jedenastka barcy :)
0
ciemnoćś widze ciemność :D
0
dlaczego boją się dać 10 dla eto !!!
chyba musi strzelić z dziesięć bramek :)
0
tera czekam na 5 gol eto w tym meczu
żeby przebił higuana :)
0
eto 4 gole !!!!!!!!!!