0

SPAM - BAN

0

Cule88

Skąd ten raport?

0

10 kwietnia o 10 wszystkie liczby wskazują, że to będzie mecz naszej 10 czyli leo :D

0

koniec !!!

dobrze chociaż ,ze bojan się przełamał

0

mlh

A gdzie to wpisać ?

0

ktoś wie czy mecze będą na polsacie czy polsacie sport bo ja mam tylko ten pierwszy.

0

będzie na jakimś kanale na cyfrze+?

0

ufff

0

dla takich chwil warto być kibicem barcy !!!!!!!

Més que un club !

0

będzie na canal+ ?

0

Dumni po zwycięstwie wierni po porażce

i tyle w tym temacie :)

0

no to teraz walczmy o utrzymanie :)

0

hleb niczym ronaldinho :)

0

według mnie świetne oceny szkoda że niema 10 dla alvesa

0

gool messi ale mógł podać do eto.zagrał troche samolubnie

0

eto chyba odzyskuje forme :)

0

oski19 chyba to gest do swojego przyjaciela

0

0

messi 10 caceres 5 i może iniesta o 1 oczko wyżej.

Nie wiem co trzeba zrobić żeby mieć 10 :)

0

a real II jak?

0

a walencia z atletico już grają

jak tak to ile jest?

0

teraz alves za sancheza

iniesta za gudjonsena

0

gol

niestety

0

barca1199

A skąd taka pewność.

nie wszystkie transfery się sprawdzają alves gra świetnie ale np. Hleb to według mnie nie był dobry transfer

0

śniło mi się że będzie 0-0 jak na razie to się spełnia.

Oby nie :(

chyba te żółte kartki realu to wszystkie za fauly na messim

0

następnym razem bedzie cala jedenastka barcy :)

0

ciemnoćś widze ciemność :D

0

dlaczego boją się dać 10 dla eto !!!

chyba musi strzelić z dziesięć bramek :)

0

tera czekam na 5 gol eto w tym meczu

żeby przebił higuana :)

0

eto 4 gole !!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?