O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 145
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Pajo przykro sie patrzy na twoje komentarze, ortografia sie kłania, chyba że masz dysleksje to rozumiem

0

Piotr21 - to dawno było więc oboje zapamiętaliśmy tylko że takie zagranie Ronnie zrobił, a pozatym moja pamięć też super nie jest;p Możliwe że gdzieś to znajde na starym dysku bo wiem że wtedy jeszcze ściągałem bramki z meczów ale możliwe też że gdzieś kiedyś to usunąłem :/ Pozdr:)

0

Piotr21 - ja jestem przekonany że to było w lidze jednak;p możliwe że z Betisem albo czymś takim:)

0

no ładnie to plecami zgrał Ibra, tak jak kiedyś Ronaldinho bodajże Giuly'emu ;)

0

ViVi01 może i ładne ale oczy mnie od nich bolą przy moim linku niestety;p

Zobacz wszystkie

0

nie taki straszny kibic realu jak go malują:)

0

Bojan chyba nie jadł kolacji heh strasznie anemicznie strzela:)

0

z tą jagiellonią toś przesadził:):)

0

nie wiem jak wy ale ja chcialbym zobaczyc pedro:)

0

sylvinho zawsze był świetny:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?