O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5359
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 3

Komentarze

0

Nie tylko Ty kolego , nie tylko Ty ;>

0

Busquets znowu na stoperze .. Kiedy się obudzą i zrozumieją , że Mascherano który jest niziutki po prostu w większości przypadków nie jest obrońcą , a światowej klasy stoperem -,- I jeszcze lewy obrońca Adriano gra na prawej stronie :)

1

Wcale nikt nie słyszał " Czystej Gry " ;)

0

@milker Czytanie ze zrozumieniem się kłania ... " Z tego powodu opuści mecz rewanżowy z PSG na Camp Nou, a jeśli Barcelona przejdzie dalej, to prawdopodobnie będzie już gotowy na spotkania półfinałowe. "

0

I tak najlepszy był komentator : świetnie wybił Piketa , podanie od Ksawiego , Abrakadabra przy piłce , czy też odkrywcze : podanie od Matuidiego bardzo dobre , ponieważ leciało ono po powiechrzni murawy ... Booże , tragedia ten komentator .

A co do samego meczu : dziwny mecz , całkiem niezły wynik i jestem bojowo nastawiony przed rewanżem :3

Zobacz wszystkie

2

1:1 !!!!

,, Jak Messi wchodzi to robi wszystkim dobrze '' : d

1

Wcale nikt nie słyszał " Czystej Gry " ;)

0

Komentator świetny ! :D 4:0 brawo Messi i Cesc ! Świetna gra Puyola w ofensywie jak i w defensywie . Oby tak dalej

Visca El Barca !

0

Wy tu najeżdżacie na Valdesa , a najwięcej strat dostaliśmy właśnie od Pique a nie od V.V. Po co mu była pierwsza żółta kartka ?

0

Z " tiki taką " i spokojem naszych graczy to w następnym meczu jak utrzymają remis to dzięki bogu . Tiki taka już dłuższy czas jest coraz bardziej przewidywalną i niebezpieczną taktyką , już w tamtym sezonie liczyłem na jakiekolwiek zmiany pod względem tiki taki , szybkie kontry , czy może bardziej agresywna gra , a tu jest jak za ostatniego roku Pepa ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?