Busquets znowu na stoperze .. Kiedy się obudzą i zrozumieją , że Mascherano który jest niziutki po prostu w większości przypadków nie jest obrońcą , a światowej klasy stoperem -,- I jeszcze lewy obrońca Adriano gra na prawej stronie :)
@milker Czytanie ze zrozumieniem się kłania ... " Z tego powodu opuści mecz rewanżowy z PSG na Camp Nou, a jeśli Barcelona przejdzie dalej, to prawdopodobnie będzie już gotowy na spotkania półfinałowe. "
I tak najlepszy był komentator : świetnie wybił Piketa , podanie od Ksawiego , Abrakadabra przy piłce , czy też odkrywcze : podanie od Matuidiego bardzo dobre , ponieważ leciało ono po powiechrzni murawy ... Booże , tragedia ten komentator .
A co do samego meczu : dziwny mecz , całkiem niezły wynik i jestem bojowo nastawiony przed rewanżem :3
Z " tiki taką " i spokojem naszych graczy to w następnym meczu jak utrzymają remis to dzięki bogu . Tiki taka już dłuższy czas jest coraz bardziej przewidywalną i niebezpieczną taktyką , już w tamtym sezonie liczyłem na jakiekolwiek zmiany pod względem tiki taki , szybkie kontry , czy może bardziej agresywna gra , a tu jest jak za ostatniego roku Pepa ...
Komentarze
0
Nie tylko Ty kolego , nie tylko Ty ;>
0
Busquets znowu na stoperze .. Kiedy się obudzą i zrozumieją , że Mascherano który jest niziutki po prostu w większości przypadków nie jest obrońcą , a światowej klasy stoperem -,- I jeszcze lewy obrońca Adriano gra na prawej stronie :)
1
Wcale nikt nie słyszał " Czystej Gry " ;)
0
@milker Czytanie ze zrozumieniem się kłania ... " Z tego powodu opuści mecz rewanżowy z PSG na Camp Nou, a jeśli Barcelona przejdzie dalej, to prawdopodobnie będzie już gotowy na spotkania półfinałowe. "
0
I tak najlepszy był komentator : świetnie wybił Piketa , podanie od Ksawiego , Abrakadabra przy piłce , czy też odkrywcze : podanie od Matuidiego bardzo dobre , ponieważ leciało ono po powiechrzni murawy ... Booże , tragedia ten komentator .
A co do samego meczu : dziwny mecz , całkiem niezły wynik i jestem bojowo nastawiony przed rewanżem :3
2
1:1 !!!!
,, Jak Messi wchodzi to robi wszystkim dobrze '' : d
1
Wcale nikt nie słyszał " Czystej Gry " ;)
0
Komentator świetny ! :D 4:0 brawo Messi i Cesc ! Świetna gra Puyola w ofensywie jak i w defensywie . Oby tak dalej
Visca El Barca !
0
Wy tu najeżdżacie na Valdesa , a najwięcej strat dostaliśmy właśnie od Pique a nie od V.V. Po co mu była pierwsza żółta kartka ?
0
Z " tiki taką " i spokojem naszych graczy to w następnym meczu jak utrzymają remis to dzięki bogu . Tiki taka już dłuższy czas jest coraz bardziej przewidywalną i niebezpieczną taktyką , już w tamtym sezonie liczyłem na jakiekolwiek zmiany pod względem tiki taki , szybkie kontry , czy może bardziej agresywna gra , a tu jest jak za ostatniego roku Pepa ...