O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 114
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Geble

na szczęście to nie ty trenujesz i rządzisz Barceloną tylko Guardiola..i dzięki temu zdobywamy multum pucharów i delektujemy się pięknem gry.. skoro Toure był lepszy to czemu Guardiola go oddał bez żalu ? hahaha żal co ty wypisujesz..śmiesz podważać klase gościa,który jest mistrzem świata i zdobywcą ligi mistrzów w wieku 22 lat,pełniąc fundamentalną rolę zarówno w reprezentacji i Barcelony :) ...a jak znasz angielski to poczytaj sobie co w tym filmiku piszą o nim najwięksi geniusze : xavi,iniesta,pique,guardiola,del bosque itp..ludzie którzy zapewne posiadają "troszkę" większą wiedzę futbolową od Ciebie... pozdrawiam :)

0

Geble

na szczęście to nie ty trenujesz i rządzisz Barceloną tylko Guardiola..i dzięki temu zdobywamy multum pucharów i delektujemy się pięknem gry.. skoro Toure był lepszy to czemu Guardiola go oddał bez żalu ? hahaha żal co ty wypisujesz..śmiesz podważać klase gościa,który jest mistrzem świata i zdobywcą ligi mistrzów w wieku 22 lat,pełniąc fundamentalną rolę zarówno w reprezentacji i Barcelony :) ...a jak znasz angielski to poczytaj sobie co w tym filmiku piszą o nim najwięksi geniusze : xavi,iniesta,pique,guardiola,del bosque itp..ludzie którzy zapewne posiadają "troszkę" większą wiedzę futbolową od Ciebie... pozdrawiam :)

0

dlatego zawsze trzeba starac sie rozumiec,ze pilkarze to takze ludzie..Czasami majacy zdecydowanie wieksze problemy niz zwykli ludzie i przezywajacy straszne tragedie osobiste...i jak tu wtedy skupiac sie na grze ?

0

maniekrsa

graty !

witek 17

żal hahahah

0

FC BARCELONA 10

kibicujesz Barcy pol roku czy 8 miesiecy ?? uwierz mi ze na pewno nie tak bedzie wygladal sklad jak go przedstawiles.. bo Guardiola,w przeciwienstwie do Ciebie (na szczescie) ma w swojej ukladance "Busguetsa" jako podstawowego defensywnego pomocnika i jest on absolutnie kluczowym jej elementem...pozdrawiam...

Zobacz wszystkie

0

a ja ustawiłbym to tak . wiem że ryzykownie ale nie ma nic do stracenia . Henry-Ibra-Pedro za nimi jako wolny elektron Messi.

A oprócz nich Valdes-Alves Pique Toure(wiem że nie gra jako Śo ale i tak będziemy atakować a on przy graniu Interu z kontry lepiej mi pasuje niż Milito) i Abidal (o ile się wyleczy) przed nimi Busquets i Xavi.ofensywne ustawienie które według mnie jest najlepsze na ten mecz .

0

smiesza mnie wypowiedzi,ze nie potrzebujemy Cesca..czy wy nie rozumiecie,ze on ma Dna Barcy ?! xavi wiecznie nie bedzie gral,a Fabregas jak malo kto zna krotkie kombinacyjne granie w srodku pola,to czym przeciez nasza druzyna rozbija rywali...trzeba myslec o przyszlosci..Fabregas moze byc gorsza wersja Xaviego za jakis czas, a to i tak duzo bo drugiego takiego jak Xavajek nie znajdziemy..

0

wy sie tym przejmujecie ? jakims zestawieniem,w ktorym glosowali w wiekszosci fani REalu ... nawet niech sobie beda lepsi na papierze (chociaz to nieprawda oczywiscie).. liczy sie boisko,a na nim jestesmy lepsi..

0

damiansport11 - tez jestem przekonany ze tak bedzie..dopiero jak cos nie bedzie szlo albo ibra bedzie kaleczyl to na lawe go wtedy a villa na srodku..

0

po raz 1szy od bardzo dawna nie widziałem meczu Barcy i z tego co czytam dziś na stronie to chyba mogę żałować .. jakie jest wasze zdanie ? warto sobie powtórkę ściągnąć i obejrzeć ? będzie mecz do pobrania u nas na stronie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?