Powiem wam prawde. Barcelona nie przez slabe umiejetnosci nie wykorzystuje okazji, ale przez stadion gospodarzy Wisly Krakow. Taki doping wytrąca z równowagi.
ale jestes chlopie smieszny... jakie 30% ? w sparingach tez grala na 30% ? odpowiedz jest - nie. Wisla jest mocna u siebie i swiadczy o tym to,ze rzadko przegrywa.
Barcelona powinna lepiej sobie radzic na wyjazdach w lidze.
Ten klub z Jerozolimy jest mistrzem Izraela i jest lepszy od zespolu ktory sie nazywa Maccabi Hajfa(uczestnik LM) To nie jest Armenia, Azerbajdzan, czy Bialorus.
Owszem to nie jest juz ta druzyna Kasperczaka, ale to też nie jest ta sama druzyna wielkiej Barcelony z tamtych lat. Dawanie szans 0.0% jest smieszne i swiadczy o kompletnym lekcewazeniu rywala i nieznajomosci wspoleczesnej pilki, chociaz wiem,ze Barcelona jest duzo lepsza.
Dzisiejsza pilka się wyrownuje i o tym swiadczy odpadniecie fawortywow w II rundzie.
Powiem wam prawde. Barcelona nie przez slabe umiejetnosci nie wykorzystuje okazji, ale przez stadion gospodarzy Wisly Krakow. Taki doping wytrąca z równowagi.
sparingi to inny swiat... tam niektorzy graja na 20%, inni zaś na 100%... więc Barca mogla popisac sie "super akcjami" bo nikomu nie zalezy na bieganiu za pilką... a w sezonie bedą baty od jakiejś Saragossy... Wisla w sparingach wygrywala z Sevillą, remisowala z Liverpoolem i w ogole tych meczy nie traktowalem serio
Komentarze
0
oho, ile tu kibicow sezonowcow, az zal to czytać.........
Pisalem cos wam po meczu z Wislą,ze Barcelona na wyjezdzie przegrywa mecz w glowie.
0
Powiem wam prawde. Barcelona nie przez slabe umiejetnosci nie wykorzystuje okazji, ale przez stadion gospodarzy Wisly Krakow. Taki doping wytrąca z równowagi.
0
ale jestes chlopie smieszny... jakie 30% ? w sparingach tez grala na 30% ? odpowiedz jest - nie. Wisla jest mocna u siebie i swiadczy o tym to,ze rzadko przegrywa.
Barcelona powinna lepiej sobie radzic na wyjazdach w lidze.
0
0, poniewaz prawdziwy kibic zbierze duzą grupe osób z flagami Barcelony i zasiądzie w sektorze gospodarzy skoro tak trudno o bilet na sektor gości
ile to juz meczow takich rozgrywano gdzie kibice gosci siedzieli z kibicami gospodarzy...
a jesli dany kibic Barcelony z Polski bedzie siedzial z Wislakami i cieszyl sie z ich goli, a nie z swoich to jest dupa, nie kibic
0
no cóż, tego się spodziewałem... całe 0
Jestem ciekaw gdzie zasiądzie ten cwaniaczek co tak tu 2 tygodnie temu krzyczał i bronił Barcy,
niestety zapomnialem nicku...
0
Ten klub z Jerozolimy jest mistrzem Izraela i jest lepszy od zespolu ktory sie nazywa Maccabi Hajfa(uczestnik LM) To nie jest Armenia, Azerbajdzan, czy Bialorus.
Owszem to nie jest juz ta druzyna Kasperczaka, ale to też nie jest ta sama druzyna wielkiej Barcelony z tamtych lat. Dawanie szans 0.0% jest smieszne i swiadczy o kompletnym lekcewazeniu rywala i nieznajomosci wspoleczesnej pilki, chociaz wiem,ze Barcelona jest duzo lepsza.
Dzisiejsza pilka się wyrownuje i o tym swiadczy odpadniecie fawortywow w II rundzie.
0
Powiem wam prawde. Barcelona nie przez slabe umiejetnosci nie wykorzystuje okazji, ale przez stadion gospodarzy Wisly Krakow. Taki doping wytrąca z równowagi.
0
Mam pytanie. Ilu kibicow Barcelony z Polski będzie na meczu ?
0
sparingi to inny swiat... tam niektorzy graja na 20%, inni zaś na 100%... więc Barca mogla popisac sie "super akcjami" bo nikomu nie zalezy na bieganiu za pilką... a w sezonie bedą baty od jakiejś Saragossy... Wisla w sparingach wygrywala z Sevillą, remisowala z Liverpoolem i w ogole tych meczy nie traktowalem serio
0
"ja widzialem wszystkie ostatnie sparingi Barcelony i widze ze sposob gry Barcy nie jest poprostu w zasiegu wisly"
dalej piszesz o kiepskim sezonie Barcelony, więc o co ci chodzi? :)
koniec tych klotni, pozyjemy i do zobaczenia za tydzien i 2