demosik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gniezno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do Rafaela Nadala widzę błąd. Owszem trzeci raz w swojej karierze na koniec roku jest tenisistą numer jeden na świecie, ale nie trzeci raz z rzędu. Poprzednie dwa takie przypadki zdarzyły się bodajże w 2008 i 2010 roku. Ostatnimi czasy rządził Novak Djokovic. Pozderka dla wszystkich Cule! Visca el Barca!!!
0
Wesołych Świąt wszystkim wiernym kibicom Naszego Kochanego Klubu!!!
Życzmy sobie aby przyszły rok był równie udany zarówno piłkarsko jak i prywatnie! Pozdrawiam! Visca el Barca!!!!!!!!!
0
Sanchez jest wazniejszy. Dawno bylo wiadomo ze transfer Rossiego nie dojdzie do skutku.
0
Mes Que un Club! Nic dodać nic ująć.
0
gdyby jakaś Polska TV emitowała meczyk ta liczba wzrosłaby co najmniej o jednego kibica:D
0
Młody, utalentowany, z wyobraźnia, trochę przypomina Messiego. Myślę, że za tą kasę to powinni go wziąc. Sztab szkoleniowy Barcy oszlifowałby ten diament należycie i byłby bardzo przydatny. Za 3-4 lata jak mówicie te 12 milionów może się podwoic lub potroic
0
No a co nowego?:]
0
Genialna gra Toure! Prawdziwy flar! Mam nadzieje ze zostanie z nami na długie lata!