14 sierpnia 2008, 09:48
0
A mam takie pytanie. Ktoś wie dlaczego nawet u siebie gramy w wyjazdowych koszulkach??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A mam takie pytanie. Ktoś wie dlaczego nawet u siebie gramy w wyjazdowych koszulkach??
0
A mam takie pytanie. Ktoś wie dlaczego nawet u siebie gramy w wyjazdowych koszulkach??