takie pytanie: jeżeli zamówię koszulkę w poniedziałek bo do końca tygodnia raczej będę miał pieniądze to muszę je wpłacić w poniedziałek czy mogę we wtorek lub w środę?
takie pytanie: jeżeli zamówię koszulkę w poniedziałek bo do końca tygodnia raczej będę miał pieniądze to muszę je wpłacić w poniedziałek czy mogę we wtorek lub w środę?
Komentarze
0
popieram Del Bosque.
0
Rosell może nie zrobił narazie nic wielkiego ale ma jeszcze przed sobą parę lat więc będzie miał okazje nieraz się wykazać.
0
takie pytanie: jeżeli zamówię koszulkę w poniedziałek bo do końca tygodnia raczej będę miał pieniądze to muszę je wpłacić w poniedziałek czy mogę we wtorek lub w środę?
0
Rosell może nie zrobił narazie nic wielkiego ale ma jeszcze przed sobą parę lat więc będzie miał okazje nieraz się wykazać.
0
popieram Del Bosque.
0
takie pytanie: jeżeli zamówię koszulkę w poniedziałek bo do końca tygodnia raczej będę miał pieniądze to muszę je wpłacić w poniedziałek czy mogę we wtorek lub w środę?