O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 53
  • Polecenia 0

Komentarze

0

wiem ze to dopiero poczatek sezonu i nie ma co panikowac, ale cos jest nie tak...tracimy wiecej bramek niz w poprzednich sezonach, mamy totalna nie moc strzelecka, jak narazie nie wyglada to super ale wierze w pepa i w chlopakow....:D VEB

0

cos mi sie wydaje ze to bedzie mecz do 1szej bramki....teraz sie panowie zamkna ladnie byle nie stracic i bedziemy sie meczyc....mam przeczucie ze pedritto nas dzis uratuje...:D

0

brawo david!!!! moim zdaniem potrzeba mu takiego meczu z hatrickiem i potem juz ruszy maszyna.

0

powiem tak szczerze...wiem ze bojan dostaje malo szans itd...ale z meczu na mecz trace w wiare w jego wielki talent.no trzeba przyznac ze brak mesjasza jest widoczny bardzo.

0

czasami jego decyzji nie rozumiem ale klase to pep ma....:P

Zobacz wszystkie

0

blagam wrzuccie moment co pep placze.musze to zobaycz....1!!!

0

zostawice tego messiego....lepiej ze teraz marnuje stowki, nic pozniej w wazniejszych meczach....np.final LM jedna szansa....jeden gol.:)

0

vamos barca...!!!wierzymy do konca!!!!

0

vamos barca...!!!wierzymy do konca!!!!

0

ja sie tak denerwuje od czwartku tym meczem ze nie wiem czy dam rade go obejrzec....VISCA EL BARCA!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?