sprzedaż Villi to byłoby najgorsze posunięcie jakie można by było zrobić, chłopak jest zgrany z naszymi, razem grają w reprezentacji, strzelił wiele ważnych bramek, po prostu musi zostać ;)
wszyscy mówimy o ataku i pomocy, a ja się pytam co z obroną?
odejdzie Milito (wszystko na to wskazuje) i zostaniemy tylko z Puyolem i Pique? Nie mówie tutaj o Abidalu który jest nominalnym lewym obrońcą oraz Mescherano (DM).
Wiem że mamy Fontasa czy Bartrę ale na najważniejsze mecze sezonu to raczej powinniśmy stawiać na kogoś z doświadczeniem i ograniem. Rok temu w meczu z Arsenalem w LM straciliśmy obu panów P, wtedy był Marquez i Toure (nominalny DM) ale dziś jest gorzej ze stoperami.
Według mnie na każdą pozycję powinien być jeden doświadczony i ograny zmiennik, tak więc potrzebujemy przynajmniej 2 stoperów.
Komentarze
0
przede wszystkim widać że Jeffren się bardzo stara, wraca się jak straci, kiwa, strzela
0
pomyślcie ile taki ślub kosztuje ;P
0
sprzedaż Villi to byłoby najgorsze posunięcie jakie można by było zrobić, chłopak jest zgrany z naszymi, razem grają w reprezentacji, strzelił wiele ważnych bramek, po prostu musi zostać ;)
0
wszyscy mówimy o ataku i pomocy, a ja się pytam co z obroną?
odejdzie Milito (wszystko na to wskazuje) i zostaniemy tylko z Puyolem i Pique? Nie mówie tutaj o Abidalu który jest nominalnym lewym obrońcą oraz Mescherano (DM).
Wiem że mamy Fontasa czy Bartrę ale na najważniejsze mecze sezonu to raczej powinniśmy stawiać na kogoś z doświadczeniem i ograniem. Rok temu w meczu z Arsenalem w LM straciliśmy obu panów P, wtedy był Marquez i Toure (nominalny DM) ale dziś jest gorzej ze stoperami.
Według mnie na każdą pozycję powinien być jeden doświadczony i ograny zmiennik, tak więc potrzebujemy przynajmniej 2 stoperów.
0
na koszulkach jest napisane tak:
Futbol oddaje ci to, co ty dajesz jemu. Chwała jest nasza
0
na koszulkach jest napisane tak:
Futbol oddaje ci to, co ty dajesz jemu. Chwała jest nasza
0
nie działa kanał Canal 24 horas
0
a na cyfrze gdzieś jest oprócz canal 24?
0
wie ktoś co dokładnie pisze na tyle tej koszulki z fiesty, jedynie tych bordowo-granatowych literek na samym dole nie umiem rozgryźć ;)
0
Campeones Campeones ole ole ole :D
a jednak Abi był gotowy na 90 minut ;D
motyw z Abidalem podnoszącym puchar nie do zapomnienia ;D
a najładniejsza bramka - Villa, idealne okno ;D
teraz czas na cieszenie się i zabawę, jesteśmy świadkami istnienia i możności oglądania najlepszej drużyny XXI wieku ;D