david10w
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja stawiam 4:0 dla nas;)
0
to kogo wystawi w pierwszej jedenastce zalezy od trenera.zna sie na rzeczy grali sparingi i obserwowal zawodnikow.widocznie jesli keita lepiej sie prezentowal to i wywalczyl nagrode jaka jest gra w pierwszym skladzie.i wcale keita nie musi byc gorszy od toure, inaczej by go nie kupowali.poprostu go nie znacie
0
W reprezentacji Argentyny jest dwóch Ezequiel'ów: Garay (ten o którym piszecie) i Lavezzi (gracz SSC Napoli). W tekście powyżej "Bramki w tym spotkaniu strzelali Ezequiel z karnego i Buonanotte, który w 84. minucie celnym uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania" chodzi o tego drugiego - Ezequiel'a Lavezzi'ego. Ale skoro mowa o Garay'u to też żałuję, że wybrał ofertę Realu, a nie Barcy, ale trudno się mówi. Mam nadzieję, że z naszych nowych obrońców środkowych Caceresa i Pique będzie pożytek.
Visca el Barca!!!!!!!
0
bardzo chcialbym zeby eto'o zostal.wspanialy zawodnik