27 maja 2010, 20:03
0
Ibra jest Najlepszy na Świecie powinien zostać!!!
27 maja 2010, 20:00
Villa przecież jest. On na lewyn Zlatan środek i Leo na prawej stronie i mamy już najlepszy atak na Świecie!!!
7 kwietnia 2010, 11:13
Ktoś to pisał ten artykuł raczej nie widział meczu! Niech sobie bramki obejrzy i zobaczy jak te akcje przebiegały! Pozdro
5 października 2009, 10:14
Dla Mnie kazdy mecz mogą wygrywać 1-0 Jeśli przegraja jakis mecz to nic sie nie stanie Liczy sie efekt koncowy. Co do odpadnięcia z LM to nie będe mósiał kupować pierscionka zaręczynowego. Pozdro dla dla Was
27 maja 2009, 23:06
Jestem taki szczęśliwy!!!! Pozdro dla wzystkich!!! Przeszliśmy do historii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 stycznia 2009, 11:21
nie ważne kto byle nie samobój!!! kazdy na nią zasługuje!!! Ale super by było juz w weekend ja zdobyć
21 stycznia 2009, 11:23
Asenjo do Barcy!!! Na fifie jest świetny:>
28 kwietnia 2009, 14:47
To bedzie Piękny wieczór dla Nas!!!
1 lutego 2009, 14:24
mógłby szczelićXavi lub Dani Alves w nagrode za te wszystkie asysty! a tak naprawde nie wazne kto byle dzis wpadla a mecz zakonczył sie zwycięstwem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ibra jest Najlepszy na Świecie powinien zostać!!!
0
Villa przecież jest. On na lewyn Zlatan środek i Leo na prawej stronie i mamy już najlepszy atak na Świecie!!!
0
Ktoś to pisał ten artykuł raczej nie widział meczu! Niech sobie bramki obejrzy i zobaczy jak te akcje przebiegały! Pozdro
0
Dla Mnie kazdy mecz mogą wygrywać 1-0 Jeśli przegraja jakis mecz to nic sie nie stanie Liczy sie efekt koncowy. Co do odpadnięcia z LM to nie będe mósiał kupować pierscionka zaręczynowego. Pozdro dla dla Was
0
Jestem taki szczęśliwy!!!! Pozdro dla wzystkich!!! Przeszliśmy do historii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
nie ważne kto byle nie samobój!!! kazdy na nią zasługuje!!! Ale super by było juz w weekend ja zdobyć
0
Asenjo do Barcy!!! Na fifie jest świetny:>
0
To bedzie Piękny wieczór dla Nas!!!
0
Ktoś to pisał ten artykuł raczej nie widział meczu! Niech sobie bramki obejrzy i zobaczy jak te akcje przebiegały! Pozdro
0
mógłby szczelićXavi lub Dani Alves w nagrode za te wszystkie asysty! a tak naprawde nie wazne kto byle dzis wpadla a mecz zakonczył sie zwycięstwem