daqa11
Dołączył/a: lipiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rokiric lepszy od krosa
0
Mathieu jest doświadczony:)
0
Barcelona kupi Marguinhosa czbaczyćie :)
2
U mnie w domu będzie zapraszam:)
0
Kto nie gra w barcelonie
0
Zagramy takim składem Ste Stegen. Alvez. Vertemalen. Pique. Alba. Rokitic. Iniesta. Busquets.Neymar. Messi. Suarez...jest barcelona gotowa na sezon 2014/2015:)
2
Jebać real viva barca
0
Wiem ale barcelona sćiognie za dwa lata reusa i cuardada
0
Cuardado i reus w barcelonoe!
0
Cuardado i reusa a sprzedač Alveza:)
0
Alvez odejdzie po sezonie :)
0
Za dwa lata będzie grał dal barcy :/
0
Ale na pewno będom chcieli gromić razem real :)
0
Suarez bedzie dobrze grał dla barcy :)
1
Ale zato lupiłyśmy dwóch dobrych obroncuw Mathieu. Vertemalen
0
Miała kupić koke :) ale chyba nie lupi
0
Ces fabregas był dobobrym graczem barcy
0
Jakbyś wypił tyle co ja to by cie na tym swiecie nie było
0
Szaczun na valdeza za gre w barcelonie :) oby w liverpoolu tak branił
0
A co pique i mathieu b obronie z realem hehe 30 lat
0
A co barcelone nie stać rzeby kupoć cuardada i falcao
0
Taki powinien byc skład. Bravo. Cuardado. piqie. Vertemalen. Alba. Rakiric. Iniesta. Neymar. Messi. Suarez.falcao :)
0
Fc barcelona słabo w tych tranaferach real lepszy :)
0
Koke i Cuardado i jest oki
0
Dauglas będzie lepszy od Carvajal:)
0
Cuardado w barcelonie jeszcze tt tych transferach :)
0
Jaki kanał na cyfrawym polsacie?
1
Reus nie dla barcy hehe
0
Sprzedać maszcherana i kupić koke
0
co się stało z vertenalen źe nie gra