0

Song na defensywnego pomocnika a Sergio na obronę. To nam zapewni komfort w obronie :D

0

Ta strona jest zajebista!!! :D
Kiedyś prima o Thiago teraz odwrócona strona
Porostu Mistrzostwo !!!

0

po objęciu posady przez rossela w barcelonie jest coraz gorzej !

0

valdes-alves-pique-puyol-abidal-sergio-yaya-bojan-messi-ibra-pedro.

0

bojan może coś wykombinować , ale postawiłbym na ibrę bo jest silniejszy fizycznie i przydałby sięw polu karnym.

0

hahahahahahahahaha śmieszni są!!

0

oooaa odezwała się płaczka hmmmmm

0

ej ten włoch w studio polsatu to gówno wie a tak straszie dyskutuje!! a iwanow ooooo cambiasso najlepszy bo co? cały mecz sie bronił? najlepszy jest pique!

0

barca jest wielka !!!! mourinho to siwy pajac!!! BARCA PRZEGRAŁA PRZEZ SĘDZIÓW JAK I ŹLE W PIERWSZYM MECZU SĘDZIOWALI TAK I ŹLE W DRUGIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

barca ,AZ,besiktas i Unirea Urziceni fajnie było by

0

śmieszny news!

0

i eto'o

0

przecierz powiedzial ze go godnie zastapi a nie ze zastapi to kazdy wie, ibra to 60%tamtej druzyny, ale dziura po nim zalatana bo jest d.milito

0

źaja ture

0

moim zdaniem kupic mascherano co najmniej 25mln arshavina za 20 i jakiegos sr. obronce np.bruno alves ale raczej za drogi

0

jest chiellini i cana

0

no niee wiem czy tak w juve dużo pogra

0

w polsce?

0

moze za rooneya go wymienimy i jeszcze man u dopłaci hehe

0

fajnie jak odejdzie zwolni sie ''siódemka'':)

0

BAN dla adaml musi byc

0

kurde jak byl ronaldo prezentowany to bylo nawet w necie na realmadrid.pl lonki a ibra to trzeba aza kase sciaggac bo sie inaczej nie da.

0

ibra jest lepszym piłkarzem ale tak normalnie lubie tylko eto'o zlatan to taki drugi cristiano

0

no tak eto potrzebuje drozyny zeby strzelac gole, chociaz nie zawsze mu to wychodzilo, ale i tak bylem z niego zadowolony

0

villa byłby lepszy do barcy zwarzając na to że nie musiałby sie aklimatyzować i doskonale zna hiszpańską lige bo przecierz jest hiszpanem .............villa numero uno............

0

yyyyyyyy xavi jak o nim można zapomnieć to ja nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?