teraz ja wyrażę swoją opinie co do naszych piłkarzy . Bravo nie mam do niego uwag nie puścił gola , Alves- bardzo przeciętnie nie potrzebne straty , Masherano- zagrał solidny mecz ,szkoda tylko że nie na swojej pozycji , Mathieu nawet dobrze mimo że zdarzały mu się głupie błędy widać u niego poświęcenie , Jordi Alba solidnie w obronie nawet zaliczył asystę przy golu Pedro , Busquets- taki cichy bohater tego meczu to on podał do Messiego gdzie potem Messi podał do Neymara i padł gol , Iniesta- ten zawodnik rozczarował mnie trochę liczyłem że lepiej zagra przęcietny mecz Don Andresa ,Rakitic - strzelił pięknego gola ale też zaliczył straty gdzie mogło się to żle dla nas skończyć i uratował nas przed startą gola właściwie naprawił swój błąd , Messi- najlepszy zawodnik na boisku zaliczył 2 asysty sam strzelił też gola jedyny minusik zmarnowany karny , Neymar - strzelił gola po podaniu Messiego nie grał za długo Lucho go zdjął dla ostrożności , zagrał dobry mecz , Pedro - strzelił gola po asyście Alby zagrał przeciętne spotkanie . Sandro - zagrał dobrze wszedł z ławki strzelił gola i był zagrożeniem pod bramką Levante, Xavi - wszedł generał uspokoił mecz rozegrał dobry mecz , Roberto - wszedł z ławki zagrał najlepszy mecz do tej pory jaki zagrał w tym sezonie .
Enrique pięknie to powiedział , najbardziej mi się podobało że liczy się zwycięstwo . Za wcześnie na takie porównanie ale przypomina mi Pepa i aktualnie nie chce żadnego innego trenera po za Lucho .
mi się nie podobało to kłamstewko że Martino chciał transfery , ciekawe kogo on chciał jak mówił że czeka na Puyola i może trochę za wcześnie na takie analizy niech zrobią te porównywanie gdzieś w czerwcu .
myślę że oglądam wszystkie mecze Barcy i powiem , kiedyś był świetny w defensywie i w ofensywie póżniej już tylko w ofensywie a teraz jest beznadziejny w tym i w tym . Alvesa trzyma kasa jedynie
Może z Roberto jeszcze coś wyjdzie , w Barcelonie jest tak albo nadajesz się do gry w tym klubie albo nie , niestety są takie przypadki co się już nie nadają bo się wypalili np Alves.
1
ja bym ich jutro wystawił a z Granadą niech odpoczną
0
teraz ja wyrażę swoją opinie co do naszych piłkarzy . Bravo nie mam do niego uwag nie puścił gola , Alves- bardzo przeciętnie nie potrzebne straty , Masherano- zagrał solidny mecz ,szkoda tylko że nie na swojej pozycji , Mathieu nawet dobrze mimo że zdarzały mu się głupie błędy widać u niego poświęcenie , Jordi Alba solidnie w obronie nawet zaliczył asystę przy golu Pedro , Busquets- taki cichy bohater tego meczu to on podał do Messiego gdzie potem Messi podał do Neymara i padł gol , Iniesta- ten zawodnik rozczarował mnie trochę liczyłem że lepiej zagra przęcietny mecz Don Andresa ,Rakitic - strzelił pięknego gola ale też zaliczył straty gdzie mogło się to żle dla nas skończyć i uratował nas przed startą gola właściwie naprawił swój błąd , Messi- najlepszy zawodnik na boisku zaliczył 2 asysty sam strzelił też gola jedyny minusik zmarnowany karny , Neymar - strzelił gola po podaniu Messiego nie grał za długo Lucho go zdjął dla ostrożności , zagrał dobry mecz , Pedro - strzelił gola po asyście Alby zagrał przeciętne spotkanie . Sandro - zagrał dobrze wszedł z ławki strzelił gola i był zagrożeniem pod bramką Levante, Xavi - wszedł generał uspokoił mecz rozegrał dobry mecz , Roberto - wszedł z ławki zagrał najlepszy mecz do tej pory jaki zagrał w tym sezonie .
0
no masz rację , zgadzam się z tb we wszystkim ale Iniesta cieniem samego siebie jest jak na razie
0
Enrique pięknie to powiedział , najbardziej mi się podobało że liczy się zwycięstwo . Za wcześnie na takie porównanie ale przypomina mi Pepa i aktualnie nie chce żadnego innego trenera po za Lucho .
0
mi się nie podobało to kłamstewko że Martino chciał transfery , ciekawe kogo on chciał jak mówił że czeka na Puyola i może trochę za wcześnie na takie analizy niech zrobią te porównywanie gdzieś w czerwcu .
0
Bardzo ładnie sformułowany tekst fajni się czytało
1
spokojnie to tylko Mathieu miał słabszy dzień , jestem pewien że w następnym meczu zagra dużo lepiej
0
Luis Enrique: "I'm delighted with Marc Bartra, he will have his minutes"
0
nawet w takim meczu Espanyol postawi autobus :)
0
na tym forum wiele osób uważa że jak ktoś jest gimnazjalistą to jest gorszy i głupszy od tych co pracują i są dorośli .
0
za grę w siatkówkę przed naszym polem karnym i za braki w przyjęciu , idealnie mu dogrywali a on przyjąć nawet dobrze nie umiał
0
choruje to raczej w domu siedzę
0
myślę że oglądam wszystkie mecze Barcy i powiem , kiedyś był świetny w defensywie i w ofensywie póżniej już tylko w ofensywie a teraz jest beznadziejny w tym i w tym . Alvesa trzyma kasa jedynie
0
jeszcze jakby tego było mało , on chce zakończyć u nas karierę nie ma wstydu
0
dobra do rzeczy jesteś adwokatem Alvesa , przedstaw swoje argumenty obronne dla swojego ulubieńca .
0
Może z Roberto jeszcze coś wyjdzie , w Barcelonie jest tak albo nadajesz się do gry w tym klubie albo nie , niestety są takie przypadki co się już nie nadają bo się wypalili np Alves.
0
Pax pewnie jeszcze w szkole
1
nie zrozumiałeś błędu
2
ramach piątek kolejki La Liga?
0
niestety ale na Adriano przyszedł już czas , nawet gdyby Alba miał kontuzję na lewej stronie zastąpiłby by go Mathieu .
0
Pedro coś trochę za wysoko , chyba tylko dla tego tak wysoko że strzelił gola
0
ależ bramka Rodrigo 0-3 Valencia gratki !!
0
aha z Elche nie patrzałem wyrażnie , pewnie i tak Real wygra
0
z kim Real gra teraz w lidze ?
0
wygrają z nimi
0
wiem pomyliłem się , tak to by nigdy nie strzelili nam gola
0
liczę że z Realem będzie tak w bramce Ter Stegen Montoya Batra Mathieu Alba Masherano Iniesta Rakitic Neymar Suarez Messi
0
Liverpool popełnia ten sam błąd co Totenham nakupowali szrotu .
0
co z tym Getafe się dzieję że aż takie słabe
0
Valencia już 1-0