Chciałem poczytać o czym piszą po zwycięstwu Barcy nad Apoelem no i tradycyjne hejty na Messiego że strzela ogórkom , a jak Real wygrał to pisali że awans już pewny i że nie trzeba się przemęczać .
Na stronie białych pisali że Messi wczoraj strzelił ogórkowi 3 bramki ,a dzisiaj Ronaldo wpakował ogórkowi też jedną . Więc nie powinni się odzywać bo Ronaldo tylko dokładał nogę i widziałem skróty że miał jeszcze jedną okazje ale uderzył nie czysto obok bramki . Apoel i Basel to takie same ogórki więc nie potrzebnie tak mówią .
Faworytem do wygrania LM jest Chelsea na razie to oni niszczą kogo się da wygrali na trudnym terenie z Shalke 0-5 które można powiedzieć wcale nie jest dostarczycielem punktów.
Nie rozumiem dlaczego Cristiano jest głaskany po główce przez Blattera ,chodzi mi o zachowani Crisa np uderzanie z łokcia w twarz czy kopniak na Alvesie nie wiem dlaczego FIFA toleruje chamstwo .
1
no nareszcie Barca na TVP 1 wraca po długiej przerwie , myślałem przez chwile że pokażą Real z Łudogorcem albo jakiś inny mocny klub z ogórem .
0
na stronie Barcelony jest więcej normalnych ludzi niż na Realmadrid.pl
0
Chciałem poczytać o czym piszą po zwycięstwu Barcy nad Apoelem no i tradycyjne hejty na Messiego że strzela ogórkom , a jak Real wygrał to pisali że awans już pewny i że nie trzeba się przemęczać .
0
0
Na stronie białych pisali że Messi wczoraj strzelił ogórkowi 3 bramki ,a dzisiaj Ronaldo wpakował ogórkowi też jedną . Więc nie powinni się odzywać bo Ronaldo tylko dokładał nogę i widziałem skróty że miał jeszcze jedną okazje ale uderzył nie czysto obok bramki . Apoel i Basel to takie same ogórki więc nie potrzebnie tak mówią .
1
Wiem co masz na myśli, bo Real wylosował Shalke w 1/8 to patrząc co Barcelona wylosowała to jest przepaść .
0
to samo mówiliście przed Basel że Ronaldo strzeli 5 czy 4 bramki a nie strzelił tylko 1 .
0
Atletico też trzeba dodać grają dobrze
0
Faworytem do wygrania LM jest Chelsea na razie to oni niszczą kogo się da wygrali na trudnym terenie z Shalke 0-5 które można powiedzieć wcale nie jest dostarczycielem punktów.
0
Messi strzeli co najmniej 2 brameczki z PSG
0
Nie płaczcie Ronaldo strzelił tylko 1 gola ciągle Messi ma nad nim przewagę dużą .
0
Znam tylko 2 piłkarzy aktualnie lepszych od niego , nie ma szans Ney próbuj za 2 lata.
0
albo puści bąka
0
no czyli to jest codzienność w jego wykonaniu
0
Oglądam Aresnal i BVB po waszych komentarzach wnioskuje że Ronaldo strzelił , a ładnego gola strzelił z wolnego, z dystansu, czy jak zwykle ?
0
Deco i Ronaldinho zostali ofiarami Rewolucji Guardioli . Oczywiście szanuje tych dwóch ale gdyby on i Ronni nie odeszli nie byłoby Potrójnej Korony .
0
właściwie to on jest w porządku tylko w tedy kiedy nie wypowiada się o Alvesie .
0
Pax ale powiedz że ty żartujesz , porównujesz aktualnie jednego z najlepszych LO na świecie z jednym z najlepszych PO 2011 roku .
0
Nie rozumiem dlaczego Cristiano jest głaskany po główce przez Blattera ,chodzi mi o zachowani Crisa np uderzanie z łokcia w twarz czy kopniak na Alvesie nie wiem dlaczego FIFA toleruje chamstwo .
2
gdyby Alba wrzucał co mecz po 11 razy to miałby z 10 asyst , najważniejsze że Alba w każdym meczu spełnia swoje obowiązki w defensywie .
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55740 na tym zdj Ribery wygląda jakby opowiadał o tym Robbenowi i Boatengowi .
0
ale co 49 hat tricków pod rząd ?
1
Jeśli Cris zacznie strzelać dużo mniej a Leo będzie pakował po 3 czy 2 bramki na mecz to go dogoni .
2
Ile Messi ma tych wszystkich ofiar w Lidze , pełno .
9
Obrona marzeń Alves (25 lat ) Pique ( 22 lat) Puyol ( 31 lat) Abidal (29lat) .
0
mimo że Borussia notuje spadek to wygra z Arsenalem 0-2 .
0
Mój typ Lahm Ramos Godin Alba z takim blokiem obrony to po potrójną koronę o ile wszyscy są w formie .
2
To jest najgorsza z możliwa obrona
1
Alves -Thiago Silva -David Luiz -Marcelo .
0
Myślę że aktualnie zjada Pedro na śniadanie .