Nawet w FIFIE jak się gra są przekręty jak grałem mecz Barceloną i mecz się kończył przegrywałem 1-0 sędzia doliczył 2 minuty ,a jak grałem Realem i tak samo przegrywałem sędzia doliczył 5 minut , przypadek nie sądzę :)
A ja brałem pod uwagę w jakiej formie byli w meczu z PSG i obstawiłem wynik 0-4 dla Barcy ,oglądając jak grali z Getafe miałem dziwne wrażenie jak można w ciągu kilku dni taką zniżkę formy mieć .
Nie można nic zwalać na Atak wczoraj Pedro Suarez i Messi robili co mogli , a ten trzeci się nawet cofał do pomocy by dostarczać piłki Suarezowi czy Pedro . Pomoc to dno Xavi i Rakitic umieją podawać tylko do Pique czy do Bravo albo jak kolega jest 5 m obok , szkoda że Iniesta nie zagrał od początku za Xaviego może inaczej by to wyszło .
Gratulacje za to co zrobił dla tego klubu ,ale Dani tym że.nie chce odejść traci mój szacunek i jedynie co go tutaj trzyma to forsa ,a nie miłość do tego klubu.
0
Ameryki nie odkrył.
6
Tylko jak wygramy niech Mundo nie daje takich idiotycznych okładek jak Crakitic ,bo to po meczu z 3 ligowcem .
0
Bez niego nie było by w 2008 2009 trypletu ,jako piłkarz miał genialną technikę niezłe wykończenie i bardzo dobre przyspieszenie.
1
Pamiętam jak to my wygrywaliśmy KMŚ piękne czasy.
2
To nie dobrze ,bo zagramy z City na 120 % i na Real może braknąć sił .
1
Juve i BVB to żaden hicior , tam jeden zespół będzie atakował a drugi będzie się bronił przez cały mecz , bez sensu .
0
przybywasz z przyszłości i kto wygra w ćwierć finale ? :)
0
Nawet w FIFIE jak się gra są przekręty jak grałem mecz Barceloną i mecz się kończył przegrywałem 1-0 sędzia doliczył 2 minuty ,a jak grałem Realem i tak samo przegrywałem sędzia doliczył 5 minut , przypadek nie sądzę :)
0
a ten 1-0 dla Shalke to samobój Ronaldo .
1
Nawet ostatnio z Edenem wygrał
2
Mylisz się on nie będzie takim kiepskim dyrektorem sportowym.
0
Gratulacje Kapitanie.
0
Lucho wymyśli super taktykę i wygramy .
0
Lubię tego bramkarza fajnie grał w Maladze szkoda że wybrał City tam tylko na ławce będzie siedział.
1
Tak ,wygraliśmy dzięki Messiemu ,Neymarowi,Suarezowi,Pedro,Mascherano ,Ter Stegenowi i Bartrze.
0
Nędzny prowokator zgłoszony.
2
News powinien być bez dwukropka.
0
Ledwo awansowali ,a my nie mieliśmy problemów poza meczem z PSG.
0
Trzeba liczyć na PSG że przejdą Chelsea i że ich wylosujemy w ćwierćfinale,bo z Chelsea jest ciężko wygrać.
0
I prawie z United odpadli gdyby nie Luka.
3
Hahha ja już z góry wiedziałem że naszym rywalem w 1/8 będzie City jakby to losowanie było ustawione.
15
Danilo to dużo lepsza opcja od Perfum .
0
A ja brałem pod uwagę w jakiej formie byli w meczu z PSG i obstawiłem wynik 0-4 dla Barcy ,oglądając jak grali z Getafe miałem dziwne wrażenie jak można w ciągu kilku dni taką zniżkę formy mieć .
6
Busquets nigdy mnie nie przekonywał już nawet za Pepa uważałem go za lalunie np to co on odwalał w meczu z Interem .
0
To dobra wiadomość dla Montoyi .
1
Najgorsza prawda , czy Busquets jest w formie czy bez formy to i tak gra .
0
Nie można nic zwalać na Atak wczoraj Pedro Suarez i Messi robili co mogli , a ten trzeci się nawet cofał do pomocy by dostarczać piłki Suarezowi czy Pedro . Pomoc to dno Xavi i Rakitic umieją podawać tylko do Pique czy do Bravo albo jak kolega jest 5 m obok , szkoda że Iniesta nie zagrał od początku za Xaviego może inaczej by to wyszło .
0
Gratulacje za to co zrobił dla tego klubu ,ale Dani tym że.nie chce odejść traci mój szacunek i jedynie co go tutaj trzyma to forsa ,a nie miłość do tego klubu.
2
Najgorsze jest to że my wcale wczoraj nie graliśmy formacją 4 3 3 tylko 4 3 z czterema obrońcami i z trzema napastnikami bo pomocy nie było.
0
Mam dość. Słów"jesteśmy wierni swojemu stylowi".