czysty15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-Koźle
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie nie daja meczu na polsacie bo gmocha juz tam nie ma,heh
0
aaa...on;] :P Majaczy:P no ale jesli im to sie uda ( w co szczerze mowiąc wątpie ) to bedzie dla nich jakas tam satysfakcja...ale ja wierze w naszych ze rozprawia sie z nimi tak jak ponizej pisalem;)
0
kto dobrze mowi? 7551432-gg pisac jak ktoś chce;)
0
ahyy...no ale poczekamy zobaczymy czy przyjdzie do nas czy nie,sa to tylko spekulacje i nie ma co robic z igly widł czy jak to tam sie mówi;p
0
ja BYŁEM za PORTO! mieli ogromna szanse pokonac tych ang z United! po pierwszym meczu mieli doskonala szanse i prawie im sie to udalo gdyby nie CR;// zreszta,z drugiej strony Potro nie zagralo dobrego meczu na swoim obiekcie...poszlo im duzo lepiej na wyjezdzie...
0
Te 2 mecze bd bardzo cięzkie dla Barcy...to jest pewne...Cech nie pokazal nic dobrego w meczu z L'poolem i nawet lepiej moze,moze jest bez formy..myśle ze bedzie wynik 2;1 na Camp Nou i 2;0 w lodnynie dla nas...i finał z Arsenalem;]
0
Barcq : no tak,każdy chce grac w Barcy...ale na lewej stronie takze moze grac Iniesta;))
0
Visca El Barca! :))) jak trafimy na Porto,Arsenal,Bayern to jestesmy juz w sumie dalej ( z poszanowaniem do przeciwnikow) ale mysle ze z tymi 3 druzynami Barca poradzi sobie bez problemu,gorzej by bylo gdyby trafili na Man Ut lub Liv poniewaz te 2 druzyny sa jak na dzis w dobrej formie...trudno oceniac pikarzy z Żóltej lodzi poniewaz oni sa zmienni jak pogoda;/ spojrzcie na mecz z Atenami,ledwie wywalczyli awans...
0
ja szczerze bym wolał aby Barca trafiła na Arsenal lub Porto,a reszta ang na siebie...w sumie jestem przekonany ze Barca odprawila by ww druzyny z kwitkami do domu.