0

pewnie nie daja meczu na polsacie bo gmocha juz tam nie ma,heh

0

aaa...on;] :P Majaczy:P no ale jesli im to sie uda ( w co szczerze mowiąc wątpie ) to bedzie dla nich jakas tam satysfakcja...ale ja wierze w naszych ze rozprawia sie z nimi tak jak ponizej pisalem;)

0

kto dobrze mowi? 7551432-gg pisac jak ktoś chce;)

0

ahyy...no ale poczekamy zobaczymy czy przyjdzie do nas czy nie,sa to tylko spekulacje i nie ma co robic z igly widł czy jak to tam sie mówi;p

0

ja BYŁEM za PORTO! mieli ogromna szanse pokonac tych ang z United! po pierwszym meczu mieli doskonala szanse i prawie im sie to udalo gdyby nie CR;// zreszta,z drugiej strony Potro nie zagralo dobrego meczu na swoim obiekcie...poszlo im duzo lepiej na wyjezdzie...

0

Te 2 mecze bd bardzo cięzkie dla Barcy...to jest pewne...Cech nie pokazal nic dobrego w meczu z L'poolem i nawet lepiej moze,moze jest bez formy..myśle ze bedzie wynik 2;1 na Camp Nou i 2;0 w lodnynie dla nas...i finał z Arsenalem;]

0

Barcq : no tak,każdy chce grac w Barcy...ale na lewej stronie takze moze grac Iniesta;))

0

Visca El Barca! :))) jak trafimy na Porto,Arsenal,Bayern to jestesmy juz w sumie dalej ( z poszanowaniem do przeciwnikow) ale mysle ze z tymi 3 druzynami Barca poradzi sobie bez problemu,gorzej by bylo gdyby trafili na Man Ut lub Liv poniewaz te 2 druzyny sa jak na dzis w dobrej formie...trudno oceniac pikarzy z Żóltej lodzi poniewaz oni sa zmienni jak pogoda;/ spojrzcie na mecz z Atenami,ledwie wywalczyli awans...

0

ja szczerze bym wolał aby Barca trafiła na Arsenal lub Porto,a reszta ang na siebie...w sumie jestem przekonany ze Barca odprawila by ww druzyny z kwitkami do domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?