czaaka laka
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no naprawde ciekawie sie zapowiadaja pary LM ale mimo wszystko mogly byc jeszcze bardziej ciekawsze no ale nie ma co narzekac na losowanie bo zle nie trafilismy wrecz przeciwnie ale tak jak czesto gralismy z realem w sezonie tak teraz z atletico dwumecz w superpucharze liga a teraz jeszcze champions legaue naprawde ciekawie
0
niewazne jak zagramy w jakim stylu wazne by to dalo oczekiwany skutek i zebysmy wywiezli z santiago bernabeu 3 punkty i ciagle walczyli o prymat na wlasnym podworku
0
1 połowa kompletnie do zapomnienia zero szału 1 strzał xaviego i wolny city bardzo grozny ale 2 połowa to juz kompletna dominacja blaugrany owszem po błędzie sedziego dyktujacy rzut karny no ale czerwien jak najbardziej zasluzona a poza tym pamietajmy co bylo w 1 polowie reka w polu karnym city ale mniejsza o to na koniec brazylijska samba w wykonaniu alvesa i neymara po prostu magia wiec wynik genialny przed rewanzem wiec jestesmy jedna noga w cwiercfinale champions legaue vamos barca visca el barca:):):)
0
Jasne zgodzę sie, że Massi jest najlepszy ale muszę też przyznać, że Naymar pomimo tego, że był nowy pokazał klasę i to, że jest graczem szytym na miere fc barcelony. Messi od wielu lat gra w klubie i czuje atmosfere. A Neymar był nowy musiał wczuć sie i pokazać miał cieżkie zadanie, ale udało mu się. Wiec dla mnie Naymar jest nr jeden w tym roku, oczywiście nie ujmując zasług Messiego.
Visca el Barca!!!
0
hehe a jednak nie mecz i wynik barcy byl niespodzianka tylko mecz atletico z nienawidzonym rywalem z katalonii i ich wygrana i lider dalej jest Nasz i oby byl do konca rozgrywek
0
znow ta sama grupa tylko zamiast spartaka jest ajax wiec w sumie ciezsza grupa niz w roku poprzednim
0
czego oni oczekuja ze nagle cesc wpadnie w ich ramiona i przyjmie smieszna oferte ok manu wazny klub na mapie europejskiego i swiatowego futbolu ale chyba zapomnieli ze fabs to rpawdziwy cule i za zadne pieniadze nie przejdzie bo jest wierny do konca swoim barwom
0
stroje kapitalne wkoncu jakies konkretne te pasy a co do wyjazdowek fajnie pokazane to ze pamieta sie ze jestesmy z katalonii a do tego niezle kolory wiec nic tylko zakupic oba tryoty na przyszly sezon
0
Wczorajszy wieczór był pełen emocji. Barca może faktycznie mogła zagrać lepiej. Troszkę mieli farta bo gdyby nie ten samobój Valladolid to musieli by się bardziej starać o gola. Ale jak to mówią jak fart to fart. Oczywiscie było w tym również sporo dobrej gry. Niektórzy mówią, że mecz był stonowany i to nie ta sama Barca. Może i mecz był stonowany, ale trzeba przyznać, że lepszej drużyny od Barcy nie ma. Pokazali nam nie raz, że potrafią być razem i grać razem. Piękna ceremonia wręczenia pucharu jeszcze piękniejsze dzieciaczki. ;)
0
Oczywista jest sprawa ze to kto narzuci swoj styl awansuje do finalu ale jezeli zagramy swoja pilke to logiczne ze to my bedziemy prowadzic ta gre i my narzucimy styl gry nad bayernem i wiadomo ze slowa xaviego prowadza do tego ze zrobimy wszystko by zagrac po raz trzeci z rzedu w finale na wembley i zdobyc upragniony puchar VeB:)
0
jutro wyjdziemy na boisko pokazemy swoja wielka klase i pokazemy ze mimo ze nie jestesmy faworytem tego meczu jak i calego dwumeczu pokazemy wyzszosc nad rywalem z niemiec ktory pokazuje w tym sezonie swiatowa klase trzeba szanowac rywala ale tez nie mozna umniejszac swoich zaslug trzeba podejsc z respektem ale pokazemy na co nas stac i przechylimy szale zwyciestwa na swoja korzysc
0
odwazne slowa jak na trenera tyrana no ale coz takie wyrazil zdanie i to jego problem zobaczymy co powiedza po 1 meczu na alianz arena i jakie slowa padna po ogolnie calym dwumeczu
0
Myślę, że w tym wypadku nie ma sie nad czym zastanawiać. Oczywiście, że Pep bedzie w tym meczu kibicował Barcelonie. W końcu to jego całe życie i jego dziecko. Nie ma innej opcji. Nauczył ich wszystkiego i będzie dumny z wygranej Barcy. A tamci będą mogli tylko popatrzeć na to jak ładnie ich ogramy i uczyć się od najlepszych. I tak lepsi ob Barcy nie będą. Nie ma takiej opcji :)
0
Jezeli chcemy zdobywac trofea trzeba wygrywac mecz po meczu niewazne z kim bo rownie dobrze bvb moze byc najgrozniejszym rywalem tak jak bayern czy real wiec wiekszej roznicy nie ma
0
Oczywiscie ze Leo jest wielki niesamowity niezastapiony ale On tez zyje z podan xaviego iniesty i o nich tez nie mozna zapomniec wiec nie mowmy ze barca to tylko messi bo to jets kompletna bzdura jestesmy kolektywem ktory zdobywa kolejne trofea i zwycieza
0
Barca bez messiego rzadko kiedy istnieje noo ale mamy w swojej druzynie 10 innych gracyz o ktorych nie mozna zapomniec ok formacja defensywna wola o pomste do nieba bo dzieki niej moglibysmy byc w innych nastrojach dzisiejszego dnia ale to co grali jak zwykle niesamowity xavi z iniesta do tego skuteczny pedro i ofensywa jest nasza klucza do zwyciestw i zdobywania trofeow
0
Najrozsadniej byloby postawic na mlodego bartre ale On nie ma doswiadczenia wiec patrzac na obecna sytuacje jezeli da rade to adriano powinien byc 2 stoperem obok pique a jezeli nie to song bo busi musi grac jako DP innej opcji nie ma
0
bardzo cieszy wygrana i pewne 3 punkty we wczorajszym spotkaniu sama gra napawala optymizmem zarowno w ataku jak i w obronie choc w tej drugiej formacji przodowal niezniszczalny pique ktory dyrygowal defensywa od samego poczatku swietny mecz krytykowanych od dluzszego czasu alexisa i cesca po prostu przez caly mecz szukali siebie na kazdej szerokosci i dlugosci boiska co zaowocowalo ich bramkami i asystami przekonywujaca manita dalej przodownictwo w lidze i teraz tylko czekac na srodowy mecz z psg na Camp Nou wygrac go i awansowac do polfinalu Champions League VeB:):):)
0
druga opcja bardziej wskazana tym bardziej ze wszystkie trzy zadla w ataku sa w formie
0
Oczywiscie mecz bedzie bardzo trudny bo wkoncu to francja fanatyczni kibice zaciekly tlum i druzyna majaca jednak wiecej indywidualnosci niz druzyny wiec w tym aspekcie mamy nad Nimi przewage bo mamy druzyne kolektyw i zespol gotowy do zwyciestw trofeow ale zobaczymy napewno nie bedzie to latwe spotkanie ale korzystny rezultat osiagniety na parc de princes pokaze ze to my awansujemy bo na CN innej mozliwosci niz wygrana nie ma ale poczekajmy na jutro na 20:45 wielki mecz wielki wieczor i miejmy nadzieje piekne chwile wszytkich cules Visca El Barca:):):)
0
oby ten jutrzejszy mecz byl z takim samym happy endem jak blisko 7 lat temu oczywiscie dzieki temu nie zdobedziemy pucharu europy ale zblizymy sie do niego bedac w korzystnej sytuacji przed rewanzem na CN
0
nic nadzwyczajnego nie powiedzial kolejna z gwiazd ktora cieplo wypowiada sie o geniuszu futbolu z argentyny ale to mile z jego strony ale jutro przekona sie bolesnie o geniuszu slynnego la pulgi
0
Liczymy na co najmniej taki wynik jak z Milanem. Barca da sobie radę ;) Będzie dobrze zobaczycie!!! trzymamy wszyscy mocno kciuki za dzisiejszą wygraną Barcy. VEB!!!!
0
Na taki mecz od dawna chyba czekaliśmy wszyscy:) Piękna gra, efektywna, akcja na boisku i widoczny zapał i serce naszych piłkarzy. Chyba nikt z nas nie wątpił, że Barca pokaże swoją klasę. Zrobiła to pokazała klasę w najlepszym stylu, pokazała, że pomimo kryzysu ona jest w stanie się podnieść , ale to wszystko dzięki swoim wspaniałym wiernym fanom. Jesteśmy dumni z Barcy z tego meczu. Marzenie każdego kibica stało się wczoraj rzeczywistością. Barca w 1/4 finału LM. Nie pozostaje nic innego powiedzieć jak VISCA EL BARCA!!!! Jesteśmy z wami całym sercem.
0
No nic tylko się cieszyć ze zwycięstwa naszej Barcy. Pokazali swoją klasę po raz kolejny i udało im się wejść do 1/4 finału LM. Chłopaki mieli moc i było widać, że grają pełną parą sercem i duszą. Pokazali akcję i utrzymali swój poziom. Możemy być z nich dumni po raz kolejny:) VISCA EL BARCA!!!!
0
Messi górą !!
0
Chyba wszystkie transmisje sie tną. Próbowałam 5 i wszędzie to samo :(
0
Mariuszmp82 jak masz mozliwosc to zalatw sobie z n dekoder bo prawdopodobnie cyfra zakoduje ten kanal
0
Masakra naprawde weeb.tv tnie miejmy nadzieje, że jak mecz będzie to sie ustabilizuje
0
Napięcie sięga zenitu przed tym meczem. Wierzę, ze Barca wygra i awansuje do 1/4 finału LM. Dalej panowie dacie radę!!!