Dobrze dobrze, niech się rozwija tylko nie kosztem Barcy. Kolejny zawodnik, który odszedł za darmo. Ile już takich interesów zrobiliśmy? Dużo. I po co klub ma oszczędzać, jak za darmo oddaje swoich zawodników.
Chanturii nie widziałem w akcji, ale co do Rochiny, to troche kiepsko to wygladam. Co z tego ze bedzie ograny w lidze? Jesli zrobi niesamowite postępy i stanie się liderem zespołu z Sarragosy, to pózniej nie wiadomo ile klub za niego zarząda... Moim zdaniem, Barca powinna ich za wszelką cenę zatrzymać i ogrywać w Segunda A, a później po mału wprowadzać ich do 1 zespołu.
Widać,że w zespole koledzy nawzajem sie wspierają. Podczas gry poparcie kolegów przynosi podbudowujące korzyści. Bardzo sie ciesze, ze w FCB panuje taka wspaniała atmosfera!
Do ManUfan : Zenit nie miał szczęścia. Jest lepszym zespołem od zasranego Manchesteru, który bez swojej gwiazdzi ( C.Ronaldo ) nie potrafi wygrać meczu :/// To coś nie tak,że forma drużyny zależy od jednego gracza. A jjeśli chodzi o Scholesa to jeden wielki żal :/ To co zrobił w finale było żenujące :///
Znowu ?? To może być niezły talent. Tak samo było z Fabregasem, Quaresma a nawet Giovanim ( nie byłem za tym,aby odchodził :/). Dlatego powninni go zostawić. Jest jeszcze młody, ale za pare lat może być niezłym graczem
Po drugie Scholes w meczu z Barca strzelił fartowo. Gdyby Zambrotta nie wybijał tak beznadziejnie piłki to Barca wygrałaby CL !Ale zambrotty już nie ma.Jest lepszy - Alves. Zobaczymy co teraz pokażecie w meczu z nami :D:D
Komentarze
0
Dobrze dobrze, niech się rozwija tylko nie kosztem Barcy. Kolejny zawodnik, który odszedł za darmo. Ile już takich interesów zrobiliśmy? Dużo. I po co klub ma oszczędzać, jak za darmo oddaje swoich zawodników.
0
Miałem wielką nadzieję,ze Arteta do nas przyjdzie w razie niewypału z Fabregasem. Niestety, przeliczyłem się ...
0
*Saragossa
0
Chanturii nie widziałem w akcji, ale co do Rochiny, to troche kiepsko to wygladam. Co z tego ze bedzie ograny w lidze? Jesli zrobi niesamowite postępy i stanie się liderem zespołu z Sarragosy, to pózniej nie wiadomo ile klub za niego zarząda... Moim zdaniem, Barca powinna ich za wszelką cenę zatrzymać i ogrywać w Segunda A, a później po mału wprowadzać ich do 1 zespołu.
0
Widać,że w zespole koledzy nawzajem sie wspierają. Podczas gry poparcie kolegów przynosi podbudowujące korzyści. Bardzo sie ciesze, ze w FCB panuje taka wspaniała atmosfera!
VeB!
0
Alves świetny!! Dla mnie najlepszy obrońca świata.Jest o wiele lepszy niż Ramos z Realu...
0
Do ManUfan : Zenit nie miał szczęścia. Jest lepszym zespołem od zasranego Manchesteru, który bez swojej gwiazdzi ( C.Ronaldo ) nie potrafi wygrać meczu :/// To coś nie tak,że forma drużyny zależy od jednego gracza. A jjeśli chodzi o Scholesa to jeden wielki żal :/ To co zrobił w finale było żenujące :///
Visca el WIELKA Barca !!!
0
Znowu ?? To może być niezły talent. Tak samo było z Fabregasem, Quaresma a nawet Giovanim ( nie byłem za tym,aby odchodził :/). Dlatego powninni go zostawić. Jest jeszcze młody, ale za pare lat może być niezłym graczem
VeB!!!
0
Ale grał. Od jego kontuzji ManU w 3 kolejkach zdobyła tylko bodajże 4 punkty. Jak to wyjaśnić??
0
Po drugie Scholes w meczu z Barca strzelił fartowo. Gdyby Zambrotta nie wybijał tak beznadziejnie piłki to Barca wygrałaby CL !Ale zambrotty już nie ma.Jest lepszy - Alves. Zobaczymy co teraz pokażecie w meczu z nami :D:D