Następny mecz:  Barcelona  -  Chelsea     ·  Wtorek, 23 lipca 12:30  ·  Towarzyski   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Częstochowa

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

27 stycznia 2011

Dni w serwisie

3072

Liczba komentarzy

213

Ocena komentarzy

+85

Najlepiej oceniane komentarze
 • coldly

  Ja ciągle nie rozumiem hejtu na Denisie. Według mojej opini to jest naturalny następca Iniesty. Nie ma w Barcelonie piłkarza o podobnym profilu ani w 1 jedenastce ani w rezerwach. Piłkarz o bardzo dobrej technice, umiejący szybko pograć z klepki na małej przestrzeni ,niezły na szybką niekonwencjonalną grę. Nie wiem czemu Valverde daje mu tak mało pograć. Akurat Denis mógłby odpalic jakby mu dać trochę szansy na stałe zadomowić się w pierwszej jedenastce.
  Ktoś pisze on ma 24 lata ,za stary, nie rozwinie już sięi ogólnie szrot do sprzedania. Ludzie ogarnijcie się!. Messi był tylko jeden że wymiatał jak zawodowiec mając 20 lat. Widać że u Denisa jest nadmiar chęci i stąd czasami gorsze występy. Ja bym go tak nie skreslał. Oby odpalił jak Roberto na któym też przez kilka sezonów psy wieszano na tym portalu.
  W sumie co do piłkarzy ostatnich lat całkowicie pomyliłem się tylko na jednym piłkarzu ale to chyba "większa większość" tak samo myślała czyli Paulinho :)
  pozdrawiam

 • coldly

  1)
  Operacja środkowy obrońca powinien zostać przeprowadzony już w styczniu.Jeżeli Pigue dostanie notę za mecz wyższą od 1,5 to ja zostanę " świętym tureckim"
  2)
  Rakitic to jest od jakiegoś czasu piach. Wynik zero zero a on mając wbiegającego Sandro egoistycznie strzela bramkarza.O jakiegoś czasu nie ma chemii w tej drużynie a to źle wróży w zdobywaniu trofeów.
  3)
  Bardzo lubię Sandro ale od początku sezonu to równia pochyła. Totalna blokada zawodnika który ma niepowtarzalną szanse zaistnieć w tym klubie. Takie setki jakie już zmarnował nie mieszczą mi się już w głowie.
  4)
  Jeżeli parę stoperów - z kosmiczną formą- tworzą Pique Mathieu to z przykrością stwierdzam że Barta powinien jak najszybciej spieprzać gdzieś gdzie zacznie rozwijać się jako solidny obrońca. I tutaj bura dla trenera bo brakuje mi logiki w ustalaniu składu obrony.
  5)
  )45 -68 minuta to jakaś paranoja. Nie wierzyłem w to co widziałem. Ont to były najgorsze minuty w tym sezonie. Miał rację trener Rayo. Barca może w tym sezonie przegrać z każdym.
  6)
  Opaska kapitana dla Pique brzmi jak kiepski żart. Żal patrzeć na takie obrazki. Brak przywódców w tym sezonie jest ąz nadto widoczny. PUYOL WRÓĆ D.
  pozdrawiam

Gorące tematy