a ja sie pytam gdzie jest pan "jamjestem" ? jesli jest na forum to prosze o skomentowanie meczu:d Jedynie co mnie wkurza to ostatnia sytuacja z Ramosem beznadzieja bo tylko psuje kontakty miedzy zawodnikami z reprezentacji
Przepiękny mecz! to co robi Iniesta Xavi Messi i reszta to się w głowie nie mieści! są wspaniali mogą grac z zamkniętymi oczami:) Dzisiaj pokazali świetną piłkę. Co do sędziów to rzeczywiście nie dal nam karnego ale dal nam za to żółta dla Maxiego no i nie wiem czy ten gol Messiego był z spalonego czy nie ale nieważne - ważne 3pkt :)
Komentarze
0
Hmm ... Ronaldo przed meczem mówił ze zobaczymy czy strzela tyle bramek co almeri ? Krystynka prawie miała racje bo 8 było bardzo blisko :P
PS Szacunek dla kibiców realu którzy potrafią powiedzieć "byliście lepsi,gratulacje" no ale niestety jest i bardzo mało.
Pozdrawiam prawdziwych cule!
0
a ja sie pytam gdzie jest pan "jamjestem" ? jesli jest na forum to prosze o skomentowanie meczu:d Jedynie co mnie wkurza to ostatnia sytuacja z Ramosem beznadzieja bo tylko psuje kontakty miedzy zawodnikami z reprezentacji
0
jamjestjam
odejdź ...
0
jamjestjam
Kiedyś napisałem ci ze milczenie jest zlotem wiec zaś zaczynasz zapełniać stronkę durnymi komentarzami :P odejdź
0
Przepiękny mecz! to co robi Iniesta Xavi Messi i reszta to się w głowie nie mieści! są wspaniali mogą grac z zamkniętymi oczami:) Dzisiaj pokazali świetną piłkę. Co do sędziów to rzeczywiście nie dal nam karnego ale dal nam za to żółta dla Maxiego no i nie wiem czy ten gol Messiego był z spalonego czy nie ale nieważne - ważne 3pkt :)
0
alum
nie wiedziałem ze sopcast jest o 4 min w przód
0
jamjestjam
Milczenie jest złotem - wiec pamiętaj i odejdź.
0
eh villa setke mial
0
jest kurde jest!!! vaardzo trudny mecz... mielismy szczescie w 1 polowie 2 slupki
0
piqe dostał czerwień:da chcieliście tylko żółć.KARNY