Czesc!
Mam takie pytanie, bedzie to chyba trudne pytanie, ale może bedzie ktoś wiedział:
A mianowicie, czy orientuję się ktoś ile kosztuje Barce taki jeden dzień meczowy(chodzi mi o mecz wyjazdowy), czyli koszty przelotu, ew. hotelu.Wie ktos?
Jak nie kupili obrońcy to lepiej nie wydawać kasy bezsensu..
Po co napastnik?To tylko kwestia czasu jak Messi i Neymar będą grali po 90 minut.
Juz lepiej zostawić kase na przyszły rok.
Komentarze
0
Xavi do zmiany..jak narazie chyba najsłabszy zawodnik.
0
Transferów już nie bedzie, to wiadomo już dawno.
0
Szkoda Kaki w Realu, piłkarz zmarnował sobie karierę przechodząc tam, ile grał? kilka meczy..
0
Czesc!
Mam takie pytanie, bedzie to chyba trudne pytanie, ale może bedzie ktoś wiedział:
A mianowicie, czy orientuję się ktoś ile kosztuje Barce taki jeden dzień meczowy(chodzi mi o mecz wyjazdowy), czyli koszty przelotu, ew. hotelu.Wie ktos?
0
Fabregas w składzie, zwycięstwo murowane.
0
Jak nie kupili obrońcy to lepiej nie wydawać kasy bezsensu..
Po co napastnik?To tylko kwestia czasu jak Messi i Neymar będą grali po 90 minut.
Juz lepiej zostawić kase na przyszły rok.
0
Dongou- to będzie wielka gwiazda.Tylko musi grać,
0
FC Barcelona - Qatar Airways and FCB
fajnie to nagrali:)Zobaczcie i oceńcie.
0
Fabregas w składzie, zwycięstwo murowane.
0
I tak wole Albę od Bale'a.
Teraz jeszcze tylko Luiz i możemy myśleć o wygraniu LM.