O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4935
  • Liczba komentarzy 72
  • Polecenia 0

Komentarze

0

potrzeba kolejnej podwyżki ewidentnie, jak co pół roku TRZEBA MU JĄ DAĆ! przecież to BOSKO LAJONEL

0

Messi ewidentnie potrzebuje podwyżki, nie wiem na co czeka Bartolomeo :/

0

ooo już skumałem pan Stoiczkow jest Korwinistą xD Tylko cała "Autonomiczna Katalonia" jest lewicowa (komunistyczna jak to mówi nasz drogi Janusz) twój idol raczej skrytykował by Cię za popieranie jej :D

0

i z tego co czytam to Katalonia jest najbardziej zadłużonym regionem w Hiszpanii także życze powodzenia samej KAtalonii xD

0

patrz Monako? Ale przecież katalończycy nie chcą mieć nic wspólnego z Hiszpanią z ich wszystkich protestów wnioskuje że nie chcą grać w PD czy Pucharze Króla :D

Zobacz wszystkie

0

Tu nie chodzi o szacunek (na który "Il Capitano": xD nie zasługuje), kibice Barcy chcą dopiec kibicom Realu, chociaż mało wiedzą o sytuacjii Ikera. Przecież na Camp Nou zawsze źle życzą piłkarzom Realu czemu teraz miałoby być inaczej ;)

0

Real przebił dwukrotnie oferte Barcy i aktualnie Neymarowi bliżej do Realu

0

No tak Leonard woli wydawać na jedzenie niż na fryzjera, ach ten miły chłopaczek :)

0

kase taka sama bedzie mial i w Realu i Barcy chodzi o oferte dla Santosu głąbie ;)

0

wszystko wyjaśni się 7 stycznia i pamiętajcie to Ronlado wygrał ligę rekordów nie Messi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?