ooo już skumałem pan Stoiczkow jest Korwinistą xD Tylko cała "Autonomiczna Katalonia" jest lewicowa (komunistyczna jak to mówi nasz drogi Janusz) twój idol raczej skrytykował by Cię za popieranie jej :D
patrz Monako? Ale przecież katalończycy nie chcą mieć nic wspólnego z Hiszpanią z ich wszystkich protestów wnioskuje że nie chcą grać w PD czy Pucharze Króla :D
Tu nie chodzi o szacunek (na który "Il Capitano": xD nie zasługuje), kibice Barcy chcą dopiec kibicom Realu, chociaż mało wiedzą o sytuacjii Ikera. Przecież na Camp Nou zawsze źle życzą piłkarzom Realu czemu teraz miałoby być inaczej ;)
Komentarze
0
potrzeba kolejnej podwyżki ewidentnie, jak co pół roku TRZEBA MU JĄ DAĆ! przecież to BOSKO LAJONEL
0
Messi ewidentnie potrzebuje podwyżki, nie wiem na co czeka Bartolomeo :/
0
ooo już skumałem pan Stoiczkow jest Korwinistą xD Tylko cała "Autonomiczna Katalonia" jest lewicowa (komunistyczna jak to mówi nasz drogi Janusz) twój idol raczej skrytykował by Cię za popieranie jej :D
0
i z tego co czytam to Katalonia jest najbardziej zadłużonym regionem w Hiszpanii także życze powodzenia samej KAtalonii xD
0
patrz Monako? Ale przecież katalończycy nie chcą mieć nic wspólnego z Hiszpanią z ich wszystkich protestów wnioskuje że nie chcą grać w PD czy Pucharze Króla :D
0
Tu nie chodzi o szacunek (na który "Il Capitano": xD nie zasługuje), kibice Barcy chcą dopiec kibicom Realu, chociaż mało wiedzą o sytuacjii Ikera. Przecież na Camp Nou zawsze źle życzą piłkarzom Realu czemu teraz miałoby być inaczej ;)
0
Real przebił dwukrotnie oferte Barcy i aktualnie Neymarowi bliżej do Realu
0
No tak Leonard woli wydawać na jedzenie niż na fryzjera, ach ten miły chłopaczek :)
0
kase taka sama bedzie mial i w Realu i Barcy chodzi o oferte dla Santosu głąbie ;)
0
wszystko wyjaśni się 7 stycznia i pamiętajcie to Ronlado wygrał ligę rekordów nie Messi ;)