30 listopada 2010, 17:00
0
mam pytanie jak sie nazywa jak sie pokazuje reke na swietoowanie 5-0 ?
23 lutego 2010, 20:00
bedzie mozna jakos pzrez normalne radio słuchc relacji , prosil bym o namiary na takowe albo jak ktos ma darmowe do plusa to niech napisze smsem jaki wynik:669366327
23 lutego 2010, 19:59
27 maja 2009, 16:38
z kumplem sie o 20 zł założyłem , nie dajcie ciałą
3 stycznia 2009, 21:37
2-1
3 stycznia 2009, 17:36
jeśli ma ktoś w plusie i ma darmowe to niech mi napisze wynik na koniec meczu baaaardzo proszę i będę wdzieczny
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
mam pytanie jak sie nazywa jak sie pokazuje reke na swietoowanie 5-0 ?
0
bedzie mozna jakos pzrez normalne radio słuchc relacji , prosil bym o namiary na takowe
albo jak ktos ma darmowe do plusa to niech napisze smsem jaki wynik:669366327
0
bedzie mozna jakos pzrez normalne radio słuchc relacji , prosil bym o namiary na takowe
albo jak ktos ma darmowe do plusa to niech napisze smsem jaki wynik:669366327
0
z kumplem sie o 20 zł założyłem , nie dajcie ciałą
0
2-1
0
2-1
0
z kumplem sie o 20 zł założyłem , nie dajcie ciałą
0
jeśli ma ktoś w plusie i ma darmowe to niech mi napisze wynik na koniec meczu baaaardzo proszę i będę wdzieczny
0
mam pytanie jak sie nazywa jak sie pokazuje reke na swietoowanie 5-0 ?
0
bedzie mozna jakos pzrez normalne radio słuchc relacji , prosil bym o namiary na takowe
albo jak ktos ma darmowe do plusa to niech napisze smsem jaki wynik:669366327