chudy95
Dołączył/a: wrzesień 2010
Gomunice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyrazy Współczucia !! :(:(
0
Piękny mecz Visca El Barca
0
aha no to przyda sie taki zawodnik
0
no i za tydzien wygrywamy i jestesmy w połfinale
0
no i tak trzymac a pepe nie umie przegrywac a zresztą jak cały real
0
i tak trzymać a real przegrał
0
Dokładnie dla mistrza bo Barca jest najlepsza i nawet Real ich nie pokona
0
bravo niech zagra w rewanżu na Camp Nou
0
jedziemy z baranami :)
0
Bardzo dobry piłkarz techniczny bardzo
0
to fajnie ze messi chce jak najlepiej dla tych biednych
0
bardzo obiecujący zawodnik bedzie zastepca xaviego
0
no nie zbyt ciekawy wynik
0
teraz czas na 5-0 z Espanyolem :)
0
Vista el Barca czekamy na mecz w Madrycie gdzie też wygramy będzie taki wynik jak wczoraj oczywiscie dla Barcy
0
Moim zdaniem bedzie dobry transfer afellaya do barcelony
0
wygraja wyjda rezerwowym składem
0
to dobrze ze bedzie grał lepiej
0
bravo bravo i jeszcze raz bravo piękny mecz
0
jak patrzałem na wynik to barca wygrywa 2 do 1 gole to iniesta i puyol
0
nie dobry wynik moim zdaniem
0
troche słabe te oceny ale jest dobrze
0
mogli wygrac ale lepsze to niz przegrana
0
oceny sa bardzo dobre
0
Bardzo dobra gra i dobry wynik meczu
0
villa strzeli gola i messi lub iniesta
0
Hercules sprawia nieraz sensacje ostatnio wygrali z sevillą
0
Messi i spółka pokazała jak sie gra w piłke
0
Rooney przejdzie do barcelony jak beda mieli szejków to tak
0
wygrają ten mecz na spokojnie ale moze byc sensacja ale watpie