0

Wyrazy Współczucia !! :(:(

0

Piękny mecz Visca El Barca

0

aha no to przyda sie taki zawodnik

0

no i za tydzien wygrywamy i jestesmy w połfinale

0

no i tak trzymac a pepe nie umie przegrywac a zresztą jak cały real

0

i tak trzymać a real przegrał

0

Dokładnie dla mistrza bo Barca jest najlepsza i nawet Real ich nie pokona

0

bravo niech zagra w rewanżu na Camp Nou

0

jedziemy z baranami :)

0

Bardzo dobry piłkarz techniczny bardzo

0

to fajnie ze messi chce jak najlepiej dla tych biednych

0

bardzo obiecujący zawodnik bedzie zastepca xaviego

0

no nie zbyt ciekawy wynik

0

teraz czas na 5-0 z Espanyolem :)

0

Vista el Barca czekamy na mecz w Madrycie gdzie też wygramy będzie taki wynik jak wczoraj oczywiscie dla Barcy

0

Moim zdaniem bedzie dobry transfer afellaya do barcelony

0

wygraja wyjda rezerwowym składem

0

to dobrze ze bedzie grał lepiej

0

bravo bravo i jeszcze raz bravo piękny mecz

0

jak patrzałem na wynik to barca wygrywa 2 do 1 gole to iniesta i puyol

0

nie dobry wynik moim zdaniem

0

troche słabe te oceny ale jest dobrze

0

mogli wygrac ale lepsze to niz przegrana

0

oceny sa bardzo dobre

0

Bardzo dobra gra i dobry wynik meczu

0

villa strzeli gola i messi lub iniesta

0

Hercules sprawia nieraz sensacje ostatnio wygrali z sevillą

0

Messi i spółka pokazała jak sie gra w piłke

0

Rooney przejdzie do barcelony jak beda mieli szejków to tak

0

wygrają ten mecz na spokojnie ale moze byc sensacja ale watpie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?