0

Oby to była prawda, ja go bardzo lubię, mógł by już w LM grać bo w Borussi to w LM nie wystąpi.. :D

0

Bravo,
Alves Bartra Pique Alba
Masche
Iniesta Rakitic
Messi Suarez Neymar
poki co widzial bym taka wyjsciowa 11 ;)

1

Pedro 50 goli? To chyba 5 sezonów policzyłeś :P

0

No i super, zostajemy z Alvesem któremu za rok kończy się kontrakt, i Douglasem :)
Do tego mamy ban na transfery, więc za rokna PO może zagrać tylko Adriano, albo Bartra, bo na Douglasa nie liczę. Bardziej tutaj stawiam na Marca, w ostatnim meczu pokazał że zasługuje na 1 jedenastkę.
Oby wyszło nam to na dobre..

0



Zapraszam ;D

0



Zapraszam :)

0

Zapraszam do oglądania mojej komplikacji na temat tych GD :)



0

będzie ten mecz dziś na cyfrowym polsacie pokazywany?

0

będzie Barca-Arsenal na cyfrowym polsacie?

0

bedzie dzis ten mecz na cyfrowym polsacie?

0

pokazuja na cyfrowym dzis?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?