20 września 2015, 12:27
0
Nie martw się Eleven będzie na Nc+ od przyszłego miesiąca.
24 sierpnia 2015, 21:25
Mi się podoba, bo za free La Liga:D
21 sierpnia 2015, 12:16
1
WSzystkiego najlepszego.
18 sierpnia 2015, 15:51
11
LO: Vermaelenem, ŚO: Bartra, Masherano, PO: Dani Alves. Mi się wydaje, że tak Lucho musi zrobić bo innych na razie nie mamy.
6 sierpnia 2015, 15:40
10 lipca 2015, 11:08
O której Arda?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nie martw się Eleven będzie na Nc+ od przyszłego miesiąca.
0
Mi się podoba, bo za free La Liga:D
1
WSzystkiego najlepszego.
11
LO: Vermaelenem, ŚO: Bartra, Masherano, PO: Dani Alves. Mi się wydaje, że tak Lucho musi zrobić bo innych na razie nie mamy.
1
11
LO: Vermaelenem, ŚO: Bartra, Masherano, PO: Dani Alves. Mi się wydaje, że tak Lucho musi zrobić bo innych na razie nie mamy.
1
1
WSzystkiego najlepszego.
1
O której Arda?
0
Mi się podoba, bo za free La Liga:D