Jedna z pierwszych decyzji nowych władz Barcelony, która mnie osobiście się po prostu nie podoba. Wychodzi małostkowość, a już z racji osiągnięć i dokonań Cruyffa dla Dumy Katalonii, można było mu umożliwić pełnienie tej funkcji, która jest czysto REPREZENTATYWNA. Pozostał niesmak. Szkoda.
939- przyjmuje się, że chodzi o spotkania od pierwszej minuty. Zgodzisz się ze mną, że trudno powiedzieć o zawodniku, który wszedł np w 88 min, że zagrał/zaliczył spotkanie.
Komentarze
0
Drogi Panucci - odpowiadam zatem.
Jestem - jak już zdążyłeś zauważyć - "zakompleksioną cipką", a przy tym moje wybujałe ego nie pozwala mi przyznać się do błędu, niestety. Przykro mi.
A teraz zalecam więcej dystansu ;) Zdjęcie jak zdjęcie. Pokój.
0
;)
0
barcaclue97
Słusznie. Moje małe gapiostwo w tłumaczeniu. Już poprawione. Dzięki.
0
Jedna z pierwszych decyzji nowych władz Barcelony, która mnie osobiście się po prostu nie podoba. Wychodzi małostkowość, a już z racji osiągnięć i dokonań Cruyffa dla Dumy Katalonii, można było mu umożliwić pełnienie tej funkcji, która jest czysto REPREZENTATYWNA. Pozostał niesmak. Szkoda.
0
939- przyjmuje się, że chodzi o spotkania od pierwszej minuty. Zgodzisz się ze mną, że trudno powiedzieć o zawodniku, który wszedł np w 88 min, że zagrał/zaliczył spotkanie.
0
LeoM10- mylisz się..Barcelona w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów przegrała z .....Wisłą Kraków :)
0
Prawdę mówiąc, dla mnie to zawsze był słaby i bardzo niepewny defensor.
0
Spoko, spoko. Mylic się jest rzeczą ludzką. Ale Redakcja na pewno wyrazi zadowolenie z Waszej czujności.
0
Swoją drogą, ta fotka to mistrzostwo świata :)
0
kidza powiedz o tym coś więcej ..w jaki sposób można nabyc te bilety?