O sobie

  • Zainteresowania nooożna xD
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Iniesta, Pirlo, Buffon, Del Piero
  • Ulubione zespoły Barcelona, Juventus
  • Barcelonie kibicuję od 2010 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 5012
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

SinMistico
Tak wejdź sobie na mój profil i zobacz komu i od ilu lat kibicuje ;))

0

Moim zdaniem Messi nie zasługuje na Złotą Piłkę ! Gdyby nie Iniesta to on nie byłby takim "bohaterem", jestem fanką Barcelony ale za Messim jakoś nie przepadam, cała Barcelona na niego pracuje i nikt nie dostrzega tych którzy ciężko pracują ( Iniesta, Xavi, Puyol). Pep stworzył Barcelone, którym głównym zawodnikiem jest Messi a wszyscy mają na niego pracować. Jeśli Złotej Piłki nie dostanie Iniesta niech dostanie ją Cristiano. Cristiano potrafi strzelić bramkę z dośc dalekiej odległości (nie wchodzi z piłką w bramke tak jak Pan Lionel), Cristiano walczy i gra dla całej drużyny, nie czeka na podanie od kolegów. Przez te 2 lata był pokrzywdzony, bo Messi zdobył Złote Piłki tylko dzięki swojej wyrobionej opinii w mediach a nie dzięki talentowi ...
Ibrahimović odszedł, bo miał dość tego że wszystko w Barcelonie jest pod Messiego. Pewnie zaraz zostane zminusowana, ale co tam ... ja tylko wyrażam swoje zdanie ;))

0

Ronaldinho - Mój Ci On, MÓJ ! ;DD

0

0

Jeden z moich ulubionych piłkarzy obok Ronaldinho, Pirlo, Buffona i Del Piero !
Gol z Chelsea i na MŚ przyprawił mnie o łzy w oczach. Dzięki takim piłkarzom kocham piłkę nożną .

Zobacz wszystkie

0

0

Ronaldinho - Mój Ci On, MÓJ ! ;DD

0

O niee ! ;(

0

Jeden z moich ulubionych piłkarzy obok Ronaldinho, Pirlo, Buffona i Del Piero !
Gol z Chelsea i na MŚ przyprawił mnie o łzy w oczach. Dzięki takim piłkarzom kocham piłkę nożną .

0

się zacina wszystko ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?