0

Nagorsza tranzakcja w histori klubu nadal nie moge w to uwierzyc...Gadacie ze Eto na kase leci a to przeciez klub go wywala..Mozna by bylo to wszystko inaczej rozwiazac.Zaproponowac Samuelowi 3 letni kontrakt a nie jakis marny 2-letni,zasługoje przeciez na to,napewno nie jest gorszym zawodnikiem od Ibry a wart jest tyle samo.Zamiast tej "opery mydlanej" mozna było zyskac dwoch klasowych zawdonikow...echh robi sie z nas pomalu REAL,szkoda gadac i szkoda Samu

0

nie kupujmy nikogo ,bo po co?Po co zmieniac jesli cos dobrze funkcjionujeMlodych wychowanków właczyć do skladu i tyle

0

to jest kpina,30 lmn+Eto za Ibre?Chybia powinno być na odwrót.Eto jest lepszy technicznie i szybkosciowo

0

Hleb jest dopiero u nas jeden sezon,powinien dostać jeszcze szanse,moim zdanie to swietny zawodnik niezwykle uniwersalny..,tylko trzeba dawac mu wiecej szans,zreszta podbnie bylo z Henry...a teraz zobacznie jak sie rozegral:)Jesli pozbedziemy sie Gudiego i Hleba to mozna by pomyslec o sprowadzenie kreatywnego napastnika na lewą strone,mlodego i perspetywicznego...Pep bedzie najlepiej wiedzial co zrobić.Mam nadzije na powrot z wyp Henrique

0

po co nam kolejny pomocnik?Cesc raczej przesiedzial by na lawce a 40mln na rezerwowego to lipa,lewy obornca potrzebny i tyle,żadnych Ribry,Zlatanów itp.Mamy juz dobry sklad i swietnie rozwijajacych talentow na co nam wiecej

0

Figo jest napewno swiadom swoich błedów,napewno by chcial by mu wybaczyli kibice.Pilkarzem swietnym byl tylko poszedl złą droga

0

....Jedyny przypadek jaki może wykluczyć zawodnika z udziału w spotkaniu finałowym jest ujrzenie bezpośredniej, czerwonej kartki.

Nowe zasady wprowadzone przez UEFA można uznać za komfortowe i przyjazne dla drużyn, gdyż na Stadionie Olimpijskim w Rzymie oba zespoły będą dysponowały wszystkimi zdrowymi zawodnikami, przez co poziom zawodów będzie wyższy, a ostateczny wynik nie będzie wypaczony przez nieobecności w składach.

0

hmm...nie ma ludzie co gadać,Real to Real zawsze dobrze gra,nie schodzi z pewnego poziomu gry,mimio ze teraz bedzie oslabiony ...Apropo przypomina mi sie mecz Barcy z Realem, piekne bramki R10 i zaskakujące oklaski kibicow Realu:),przegrywać 3:0 i jeszcze oklaskiwać rywala to sie nazywa szacunek.Myśle że to jest nawspanialsze czego moze doswiadczyć pilkarz

0

Oj oj,jeden gorszy mecz i juz narzekacie,przeciez nie mozna caly czas wygrywac zdarzają sie takie sytuacje,stale fragmety to byla zawsze nasza slaba strona,duzo bramek z tego elementu tracimy.Kazdy zespol ma jakis slaby punkt,a zawodnicy to nie roboty...Rdam;). Caceres i Pique to utalentowanii zawodnicy,przyszłość Barcy. Młodosc usprawiedliwia ich dekoncentracje.

Visca el Barca

0

Lyon to dobry klub,moze zaskoczyc..Jak obstawiacie jaki bedzie final LM?

Ja mysle ze Barca Liverpool o ile na siebie wczesniej nie trafią bo zas by byl przedwczesny finał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?