0

Coś nie wejdzie, zawsze znajdzie się taki jeden :D choć mam nadzieję ślą ciebie, że się mylę

14

WRESZCIE! Leo Messi na zawsze!

0

wyjazd, ale tam sytuacja obraca się o 180 stopnii. Tam będzie 1:1 albo 1:0 dla jakieś z nich.

0

Często wpada tam 1:1

0

under 2.5 Liverpool na swoim boisku stracił jedynie jedną bramkę i nie przegrali ani razu natomiast Chelsea straciła tylko cztery bramki i przegrali tylko jeden raz grając na wyjeździe.

5

Sorry, ale liczę że ci nie wejdzie

2

W Argentynie w B Nacional lidze średni procent remisów wynosi 38%, nic tylko obstawiać

2

Takie kursy są najlepsze, na jutro daje Stoke + over 2.5 po kursie 6, pewnie nie wejdzie, ale kurs nie odzwierciedla szans, więc biorę

0

Co nie wypada?

0

Voldemort?

0

Ja spedzam cały wolny czas przy Fucie i serdecznie polecam :D jeśli chcesz dobry skład to trzeba trochę czas u poświęcić, jednak opłaca się

0

Vieira był doceniany

0

Eriksen też ok

1

Człowiek nie może nawet coś napisać bo zaraz się z jego kuponów nabijają. Nawet jakiś inny temat poruszy

2

https://zapodaj.net/3770c95ef80b0.png.html
kurde no muszę jeszcze pare razy wrzucić, bo wreszcie coś weszło

1

https://zapodaj.net/3770c95ef80b0.png.html
wreszcie, wygrana w Euro, bo w Niemczech mieszkam

1

Po co taki spięty? Wypij se piwko, uspokój się :) to miałbyć żart, według mnie strasznie udany

0

Ja mam na kuponie X under 2.5, bardzo prawdopodobne. A kurs 4

4

Jeśli mysz urodzi się w stajni to jest koniem?

0

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że on naprawdę wypowiada się z sensem. Jednak brak mu trochę szczęścia najwidoczniej

2

Barca też lepiej nie, bardziej w remis bym szedł, albo przynajmniej z X

2

Jest też różnica, Olympiakos potrafił bić wielkie zespoły jak United 2:0 u siebie w 1/8 trzy lata temu

3

Ta

20

"Benzema pół roku oszczędzał się na ten mecz". Teraz kumam, o co u niego chodzi ;D

1

i masz wpadło, ja mam btts na kuponie :/

1

Ale asysta do Modrica

1

Ostatnio widziałem jak jarałeś się over 2.5 w meczu Arsenalu z Totkami przy 2:0, tak więc nie zapędzaj :D

0

Real wygra wyżej

1

Może Zidane?

36

Na dodatek wtedy był kwiecień, teraz listopad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?