chavez
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś nie wejdzie, zawsze znajdzie się taki jeden :D choć mam nadzieję ślą ciebie, że się mylę
14
WRESZCIE! Leo Messi na zawsze!
0
wyjazd, ale tam sytuacja obraca się o 180 stopnii. Tam będzie 1:1 albo 1:0 dla jakieś z nich.
0
Często wpada tam 1:1
0
under 2.5 Liverpool na swoim boisku stracił jedynie jedną bramkę i nie przegrali ani razu natomiast Chelsea straciła tylko cztery bramki i przegrali tylko jeden raz grając na wyjeździe.
5
Sorry, ale liczę że ci nie wejdzie
2
W Argentynie w B Nacional lidze średni procent remisów wynosi 38%, nic tylko obstawiać
2
Takie kursy są najlepsze, na jutro daje Stoke + over 2.5 po kursie 6, pewnie nie wejdzie, ale kurs nie odzwierciedla szans, więc biorę
0
Co nie wypada?
0
Voldemort?
0
Ja spedzam cały wolny czas przy Fucie i serdecznie polecam :D jeśli chcesz dobry skład to trzeba trochę czas u poświęcić, jednak opłaca się
0
Vieira był doceniany
0
Eriksen też ok
1
Człowiek nie może nawet coś napisać bo zaraz się z jego kuponów nabijają. Nawet jakiś inny temat poruszy
2
https://zapodaj.net/3770c95ef80b0.png.html
kurde no muszę jeszcze pare razy wrzucić, bo wreszcie coś weszło
1
https://zapodaj.net/3770c95ef80b0.png.html
wreszcie, wygrana w Euro, bo w Niemczech mieszkam
1
Po co taki spięty? Wypij se piwko, uspokój się :) to miałbyć żart, według mnie strasznie udany
0
Ja mam na kuponie X under 2.5, bardzo prawdopodobne. A kurs 4
4
Jeśli mysz urodzi się w stajni to jest koniem?
0
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że on naprawdę wypowiada się z sensem. Jednak brak mu trochę szczęścia najwidoczniej
2
Barca też lepiej nie, bardziej w remis bym szedł, albo przynajmniej z X
2
Jest też różnica, Olympiakos potrafił bić wielkie zespoły jak United 2:0 u siebie w 1/8 trzy lata temu
3
Ta
20
"Benzema pół roku oszczędzał się na ten mecz". Teraz kumam, o co u niego chodzi ;D
1
i masz wpadło, ja mam btts na kuponie :/
1
Ale asysta do Modrica
1
Ostatnio widziałem jak jarałeś się over 2.5 w meczu Arsenalu z Totkami przy 2:0, tak więc nie zapędzaj :D
0
Real wygra wyżej
1
Może Zidane?
36
Na dodatek wtedy był kwiecień, teraz listopad