0

Joshua go przeżuje i połknie

0

Powiedz to Mbappe

1

Raczej Ekstraklasy.

1

- nie kupuj paczek za coinsy
- graj division rivals
- jeśli jesteś wystarczająco dobry, to ligę weekendową
- nie zmieniaj codziennie składu, bo stracisz 5% ze sprzedaży
- rób sbc

2

Sturridge kochany

0

Hamburg, Chelsea i ja mam Napoli, ale już za póżno bo prowadzą 2:0

0

Ale mi chodzi o kursy, a nie o ten mecz. Ale powiedz mi, że kurs 2.45 nie był przesadzony

0

Mam do tego takie przeczucie, jeśli chodzi o Legię.

1

Kocham kursy na Legię na wyjeździe. Rozumiem, że polska Liga nieprzewidywalna i takie tam, ale kursy na Legię to zawsze przesada, a mnie jeszcze nie zawiedli

0

Jeszcze jedną!!!

0

X2 wydawało się być takim dobrym wyborem

0

podawaj prosto :) też mam ten problem w 19, a przedtem wszystko było ok, a gram regularnie od 14

1

Z tą Chelsea poczekaj lepiej do składów, bo podobno skupiają się na następnym meczu w PL

0

Myślę, że jakby kupon nie wszedł, to bym się pożegnał na jakiś czas :D

0

Ostatnio wygrałem za 10 zł 600zł, pierwszy zakład od jakiegoś czasu, nowe konto. Wpłaciłem 400, wyjąłem 500, a 400 zostawiłem se na koncie. I popełniłem błąd, jeden tasiemiec mi wszedł i od razu puszczałem kolejne i kolejne. 250 zł minus. Postanowiłem wczoraj porzucić bukmacherkę, bo powoli szedłem w stronę zera i postawiłem dwa kupony jeden za 100 zł wczoraj. Dortmund i Napoli, jak wiadomo Włosi zremisowali. Zostało ostatnie 70 zł, pomyślałem. Dobra i tak chcę zakończyć to puszczę se za 7 dyszek trzy mecze, żeby wreszcie pozbyć się tego gówna: Juve, Manchester United i Bayern. I wygrałem 320 zł. Morał z tego taki, że naprawdę dużo lepiej grać za duże sumy 2, góra trzy mecze niż puszczać tasiemca za tasiemcem. Postanowiłem jednak mimo wszystko jeszcze trochę pograć. Jeden tasiemiec wam wejdzie i wygracie tam z 200, ale przed tym przegracie z 300.

5

Ronaldo płakał, bo wiedział o karnych

1

Za co to czerwo?!?!?!?

0

Na zmianę Bayern, United i Juve

0

Mi raz wszedł za 10 zł wygrałem 600zł

0

ja daje Napoli i Dortmund za 100. Zobaczymy...

0

Messi
Bryant
Nadal
Bolt
Małysz

0

63 z rzutów karnych, jak na 400 nie tak dużo

1

Co prawda nie podczas egzaminu, ale podczas jazdy w szkole jazdy wjechałem przeciwną stronę, bo ulica była pusta. Dwa dni przed egzaminem. Zdałem bez błedów.

2

Ja na przykład dużo bardziej lubię rozmawiać z kimś twarzą w twarz niż przez telefon, tyle że mieszkam w Niemczech i zawsze myślałem, że to przez język, jednak 7 lat już tu jestem i nadal nie lubię przez telefon.

1

Spoko, każdy ma swoje zdanie i nie mam zamiaru nikogo przekonywać do jego zmiany. Uważam, że obie strony mają trochę racji, jednak nie ma co się spinać o takie sprawy, bo La Rambla jest za piękna na niepotrzebne kłótnie

0

Akurat pierwsza strona na jaką wchodzę zawsze to La Rambla i zawsze próbuję czytać do ostatniej przeczytanej wiadomości z ostatnich odwiedzin. Nie ma z tym nic wspólnego, a również nigdy takiego komentarza nie otrzymałem

2

No ale w czym problem, że wrzucił. Patrzysz, czytasz jeszcze raz i straciłeś góra 3 sekundy. A robisz aferę, jakby ktoś ci 2 godziny życia zabrał. Już nie raz miałem tak, że ktoś napisał było z 20 razy, a ja na przykład pierwszy raz widziałem i wdzięczny byłem, bo coś naprawdę mnie interesowało

19

Najbardziej na tej La Rambli wkurza te „było, przeglądać stronę zanim coś się wrzuca” Tylko po to, żeby być złośliwym. Przecież nikt tego specjalnie nie robi, a ci co to piszą to chyba liczą na jakieś nagrody za zielone. Widziałeś już na La Rambli? Fajnie, ale w takim razie zignoruj to, bo nikt przez to nie umiera, a jest wystarczająco dużo osób co tego jeszcze nie widziało

0

Koledzy na to go chcieli sprowokować i mówili: „Leo Messi i tak jest lepszy niż”. Ronaldo na to odpowiedział: „ale nie wygląda jak ja”

40

To nie Zlatan grał z gwiazdami, tylko gwiazdy ze Zlatanem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?