Zachował się brutalnie fakt,należy mu się kara na kilka spotkań + kara finansowa ja bym jeszcze dołożył jakieś prace społeczne i wszystko.Grac będzie dalej i wierzę że już tak po raz drugi nie zrobi.A gadanie Pepe że zakończy karierę to taka zagrywka pod publikę żeby ewentualnie nie dostać za wysokiej kary.
Komentarze
0
Ależ debiut Bakero :)
0
Spokojnie,ludzie nie dajcie się prowokować!
Mecz emocjonujący ale chyba nikt z was nie myślał że Inter się otworzy? Pique ładna brama,trzeba grać w lidze żeby jedno trofeum uszczypnąć
0
Przecież to też gra z jego strony...
0
było widać NASZYCH :)
0
ciekawe też co z Toure
0
Piknie :) zawsze mi się bardziej podobała większa ilośc pasów
0
Zachował się brutalnie fakt,należy mu się kara na kilka spotkań + kara finansowa ja bym jeszcze dołożył jakieś prace społeczne i wszystko.Grac będzie dalej i wierzę że już tak po raz drugi nie zrobi.A gadanie Pepe że zakończy karierę to taka zagrywka pod publikę żeby ewentualnie nie dostać za wysokiej kary.
0
Ale brzmiało to wiarygodnie
0
A/B - to się nazywa przywiązanie do klubu - szacun :)
0
No myślę że dziś Yaya należycie zajmie się "Leo Messim z Bayernu" i nie zostawi mu miejsca wcale