O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1550
  • Liczba komentarzy 580
  • Polecenia 622

Komentarze

0

@Comentateiro
To się wygłupiłeś. Sama przyznała, że przywołała prawdopodobne stanowisko Sienkiewicza. Nie jest to jej opinia.
https://x.com/kasiabilewska/status/1737476066086695355?s=46&t=-VjfGALUYwo8hNGBEImNmw

0

@Culers
Mam inny problem. Mam C+ online i nie mam dostępnych wszystkich kanałów (sport), bo muszę wpisać adres zamieszkania w danych osobowych. A nie mogę tego zrobić, bo przekierowuje mnie do platformy c+ i wywala błąd logowania/rejestracji.

2

@kielon93
Na stacjach benzynowych (na pewno Orlen) możesz wykupić bileciki.

0

@ronni37
To prawda i tak jest. W pełnym obrazie tej sytuacji boli mnie jedynie fakt, że ceny na stacjach rosły za szybko i tu trzeba się zgodzić, że taki wzrost nie miał żadnego uzasadnienia.

Zobacz wszystkie

25

@tbas
Jaki całkowity zakaz aborcji? Wiesz w ogóle przeciw czemu protestujesz - były 3 przesłanki, zostają 2, więc o jakim całkowitym zakazie wspominasz? To tylko świadczy o tobie, twojej niewiedzy i ignorancji.

17

@Bykunn
Ona atakuje tylko Polaków. Różne były historie, różni są ludzie, ale jednostki nie powinny wpływać na ogólny obraz. Wg tej pani te jednostkowe przypadki rzutują na cały polski naród. Dziwnym jest również, że ani razu nie zająknęła się o udziale Żydów i ich współpracy z niemieckim okupantem (a liczby mogą być większe niż w przypadku Polaków).

15

@msmsms
Uwielbiam takie uogólnienia. Nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Nikt nie jest ponad przedsiębiorcami - ani emeryci, ani bezrobotni. Wszyscy są równi - i to was tak boli?

12

@Hubert102
W punkt. Nic dodać, nic ująć. Dokładnie.

11

@Bykunn
To nie ta jedna wypowiedź. Dowiedziałeś się o istnieniu tej kobiety 10 minut temu i próbujesz przekonać kogoś do jej racji?

Media

Sonda

Kto okaże się niespodzianką presezonu?