captain
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bardzo dobrze. nie lubie realu i cieszy mnie ich porazka
0
Messi zasluzyl na zlota pilke. R7 jest dobry ale za duzo w nim aktora no i zawodzi w waznych meczach w przeciwienstwie do M10 (patrz mecz z szachtarem)
0
defensywa Barcelony jest moim zdaniem najlepsza w Europie. jedynie obrona chelsea moze sie rownac z defensorami barcy
0
no zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie :D bardzo dobrze ze Bojan wychodzi od 1 minuty
0
po prostu nie umieja godnie przyjac porazki