0

bardzo dobrze. nie lubie realu i cieszy mnie ich porazka

0

Messi zasluzyl na zlota pilke. R7 jest dobry ale za duzo w nim aktora no i zawodzi w waznych meczach w przeciwienstwie do M10 (patrz mecz z szachtarem)

0

defensywa Barcelony jest moim zdaniem najlepsza w Europie. jedynie obrona chelsea moze sie rownac z defensorami barcy

0

no zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie :D bardzo dobrze ze Bojan wychodzi od 1 minuty

0

po prostu nie umieja godnie przyjac porazki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?