capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Albo po prostu nie interesuje go gra w Barcelonie :P
0
W kinie są tylko z napisami, a kolega pytał o lektor.
Widziałem gdzieś ostatnio nawet dobry lektor, podeślę potem na priv jak znajdę.
0
Czy tylko mi on przypomina tutaj Tyriona Lannistera? :D
0
24
Maradona to co tydzień mówi jakieś głupoty, więc dla mnie to już nie jest dziwne :P
4
Jak to jest z tymi ligami, francuska ma przelicznik 1.5, bo podobno portugalska lepsza, a każdy ranking bierze pod uwagę francuską jako lepszą i omija graczy portugalskiej.
24
Digne przyszedł jako zmiennik i jak grał to nic nie miałem mu do zarzucenia, więc trochę dziwna jego obecność tutaj
16
Mniejsza o potknięcie, każdy może się potknąć, ale żeby jeszcze machać rękami i wymuszać karnego.. Warto wspomnieć, że to nie jest pierwsza taka sytuacja Alby, który często odwala jakieś rzeczy.
1
Zbyt ofensywny wariant. Przy takiej formacji Busi musi mieć obok siebie Roberto/Gomesa, a nie piłkarza ofensywnego, który nie jest nominalnym pomocnikiem.
2
Pique, Umtiti, Marlon, Sanchez, ale możemy mieć kozacką obronę za 2/3 lata.
0
"Real również przegrywał, ale był bardziej regularny" 3 punkty przewagi to wielka regularność..
20
Tak w ogóle gratulacje dla Cristianio. W końcu może się pochwalić, że dogonił legendarnego Douglasa w mistrzostwach Hiszpanii xD
0
? Byłoby wtedy 2:1 i Barca z Realem miałaby 93 punktów
0
Wystarczyłoby, gdyby sędzia uznał prawidłową bramkę z Betisem :D
0
Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że w ostatniej kolejce wszystkie mecze miały być o tej samej godzinie
7
Ja do niego nic nie mam, ale wielu może się nie podobać, że celebrował bramkę w meczu z nami.
2
http://healthyceleb.com/wp-content/uploads/2016/03/Scott-Adkins-shirtless-body.jpg Dla mnie takie proporcje w zupełności wystarczają ^^ Chociaż lepiej być napakowanym, niż wyglądać jak ciota
3
Podobno Barca miała nie grać w ćwierćfinale ligi mistrzów, ale stało się odwrotnie. Póki piłka w grze wszystko jest możliwe.
1
Barca przegrywa w finale ligi mistrzów po karnym, którego nie było - zwykła symulka, nie przeszkadzałoby Ci to?
0
Barcelona jeszcze nie przegrała mistrzostwa ;)
31
Od roku 1990 na krajowym podwórku:
-> Barcelona ligę wygrała 14 razy, Real 7
-> Barcelonie udało się obronić mistrzostwo 8 razy, Realowi tylko raz!
-> Gdy Barcelona wygrywała mistrzostwo, jej zawodnik zdobywał tytuł króla strzelców 5 razy, gdy Real wygrywał mistrzostwo, jego zawodnik zdobywał tę nagrodę 3 razy
-> Barcelona ligę poza top 3 kończyła 4 razy, Real 5
-> Barcelona wygrała 7 pucharów króla, Real 3
-> Barcelona wygrała superpuchar 11 razy, Real 7
-> Barcelonie puchar króla udało się obronić 2 razy, Realowi ani raz
-> Barcelonie superpuchar udało się obronić 4 razy, Realowi ani raz
#deklasacja
0
Sędzia mógł uznać poprawnie zdobyte bramki, albo nie odgwizdywać spalonych-widmo.
1
Do 21 maja jeszcze nie ma ;)
9
Poza Messim, Thiago i ewentualnie Pogba znajdę na każdą inną pozycję minimum 2 lepszych graczy
3
Ciekawe czy się zwraca
0
Nie oglądam Realu, serio Sevilla ma wywalone już na wszystko, czy jednak Real mocniejszy?
5
albo drugi Espanyol
0
Polecacie jakieś gry multiplayer, żeby pograć z kumplami typu lfd2?
0
Czy do 2030 roku, Barcelona ma szansę wyprzedzić Real w ilości mistrzostw Hiszpanii? Jak uważacie?
3
Za 3 lata odejdzie za 80 mln