3

Albo po prostu nie interesuje go gra w Barcelonie :P

0

W kinie są tylko z napisami, a kolega pytał o lektor.

Widziałem gdzieś ostatnio nawet dobry lektor, podeślę potem na priv jak znajdę.

0

Czy tylko mi on przypomina tutaj Tyriona Lannistera? :D

0

;)

24

Maradona to co tydzień mówi jakieś głupoty, więc dla mnie to już nie jest dziwne :P

4

Jak to jest z tymi ligami, francuska ma przelicznik 1.5, bo podobno portugalska lepsza, a każdy ranking bierze pod uwagę francuską jako lepszą i omija graczy portugalskiej.

24

Digne przyszedł jako zmiennik i jak grał to nic nie miałem mu do zarzucenia, więc trochę dziwna jego obecność tutaj

16

Mniejsza o potknięcie, każdy może się potknąć, ale żeby jeszcze machać rękami i wymuszać karnego.. Warto wspomnieć, że to nie jest pierwsza taka sytuacja Alby, który często odwala jakieś rzeczy.

1

Zbyt ofensywny wariant. Przy takiej formacji Busi musi mieć obok siebie Roberto/Gomesa, a nie piłkarza ofensywnego, który nie jest nominalnym pomocnikiem.

2

Pique, Umtiti, Marlon, Sanchez, ale możemy mieć kozacką obronę za 2/3 lata.

0

"Real również przegrywał, ale był bardziej regularny" 3 punkty przewagi to wielka regularność..

20

Tak w ogóle gratulacje dla Cristianio. W końcu może się pochwalić, że dogonił legendarnego Douglasa w mistrzostwach Hiszpanii xD

0

? Byłoby wtedy 2:1 i Barca z Realem miałaby 93 punktów

0

Wystarczyłoby, gdyby sędzia uznał prawidłową bramkę z Betisem :D

0

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że w ostatniej kolejce wszystkie mecze miały być o tej samej godzinie

7

Ja do niego nic nie mam, ale wielu może się nie podobać, że celebrował bramkę w meczu z nami.

2

http://healthyceleb.com/wp-content/uploads/2016/03/Scott-Adkins-shirtless-body.jpg Dla mnie takie proporcje w zupełności wystarczają ^^ Chociaż lepiej być napakowanym, niż wyglądać jak ciota

3

Podobno Barca miała nie grać w ćwierćfinale ligi mistrzów, ale stało się odwrotnie. Póki piłka w grze wszystko jest możliwe.

1

Barca przegrywa w finale ligi mistrzów po karnym, którego nie było - zwykła symulka, nie przeszkadzałoby Ci to?

0

Barcelona jeszcze nie przegrała mistrzostwa ;)

31

Od roku 1990 na krajowym podwórku:

-> Barcelona ligę wygrała 14 razy, Real 7
-> Barcelonie udało się obronić mistrzostwo 8 razy, Realowi tylko raz!
-> Gdy Barcelona wygrywała mistrzostwo, jej zawodnik zdobywał tytuł króla strzelców 5 razy, gdy Real wygrywał mistrzostwo, jego zawodnik zdobywał tę nagrodę 3 razy
-> Barcelona ligę poza top 3 kończyła 4 razy, Real 5
-> Barcelona wygrała 7 pucharów króla, Real 3
-> Barcelona wygrała superpuchar 11 razy, Real 7
-> Barcelonie puchar króla udało się obronić 2 razy, Realowi ani raz
-> Barcelonie superpuchar udało się obronić 4 razy, Realowi ani raz

#deklasacja

0

Sędzia mógł uznać poprawnie zdobyte bramki, albo nie odgwizdywać spalonych-widmo.

1

Do 21 maja jeszcze nie ma ;)

9

Poza Messim, Thiago i ewentualnie Pogba znajdę na każdą inną pozycję minimum 2 lepszych graczy

3

Ciekawe czy się zwraca

0

Nie oglądam Realu, serio Sevilla ma wywalone już na wszystko, czy jednak Real mocniejszy?

5

albo drugi Espanyol

0

Polecacie jakieś gry multiplayer, żeby pograć z kumplami typu lfd2?

0

Czy do 2030 roku, Barcelona ma szansę wyprzedzić Real w ilości mistrzostw Hiszpanii? Jak uważacie?

3

Za 3 lata odejdzie za 80 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?