1

Pierwsze to trzeba mieć zapewnione mistrzostwo, a dopiero potem myśleć o szpalerach ;)

2

Różnica pomiędzy nimi jest taka, że Dybala gra na pozycji Messiego, przez co nie jest powoływany do reprezentacji. Dublują się i to tylko utrudnia grę. Griezmann poza tym, że może grac na pozycji Messiego również jest świetny jako skrzydłowy i typowa 9.

0

Prawy obrońca to oczywiście Kimmich, co do drugiego ŚO musiałbym bym chwilę się zastanowić.

1

Znam dwie osoby, które mogą być dobrymi przykładami.

Jeden to gość, który został w gimnazjum, potem poszedł do zawodówki. Jakiś zawód tam zrobił i jest fachowcem. Zaczynał od remontów, budowlanka i te sprawy i już na samym starcie trzepał niezły hajs. Teraz, gdy ma własną firmę, słyszałem, że zarabia średnio 20 tys. na miesiąc praktycznie nic nie robiąc.
Drugi to gość, który zawsze pasek na świadectwie, wszystko skończone z wyróżnieniem. Studia - wiadome, medycyna. Wszystkie te licencjaty porobione i te sprawy (nie znam się zbytnio). Cały czas nauka, nauka. Zarobki? Coś koło 4/5 tyś. gdzie praktycznie cały czas pracuje.

0

Cały sezon na raz będzie wypuszczony, czy co tydzień odcinek?

0

Oczywiście nigdy nie jeżdżę po alkoholu. Ale po tak naprawdę 1 piwie i czasie 5 godzin, gdzie jadłem w miarę tłusto już chyba można jechać.

0

Właśnie posterunek mam na drugim końcu miasta, a wielkość raczej normalna 180 cm, 79 kg.

0

Czy za jakąś godzine czując się dobrze mogę prowadzić, gdy koło 13/14 wypiłem jednego leszka i pół somera? :D

0

Cały sezon wyjdzie, czy odcinki co tydzień?

5

Tak naprawdę to jest dopiero pierwszy sezon Salaha na wysokim poziomie, Griezmann utrzymuje klasę światową już od kilku. Francuz jak dla mnie lepszy i daje więcej opcji.

0

Jakieś opinie o Black Mirror, warty obejrzenia?

3

Oglądaj po angielsku ;)

1

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ Tutaj będziesz miał linki

12

Moim zdaniem w pierwszym powinni wyjść ofensywnym składem, szybko strzelić kilka bramek i zamknąć dwumecz. Rewanż we Włoszech zagrać bez większego nakładu sił.

0

Taktyczny :D

13

Dla mnie dom > blok. Mimo, że wiąże się to z wieloma dodatkowymi obowiązkami, wolę mieszkać u siebie, robić co mi się podoba (w granicach rozumu :D) niż przejmować się sąsiadami, co oddziela ich kilkanaście centymetrów, brakiem podwórka, ciasnymi pomieszczeniami itd.

0

Jakiś fajny klub z ciekawymi piłkarzami do kariery w fifie 18? Fajnie jakby się czymś wyróżniał, nie musi być sam top, mogą być nawet niższe ligi.

8

Nie rób nadziei :(

0

Jak sernik to z rodzynkami czy bez? :D

0

https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=MzQyMDM4NDkwNTQ0MzEwMDq1ovjG/me2pYmdM20

To się nazywa brak szczęścia. Ponad 21 tysięcy do wygrania miał koleś

0

W moim ostatnim komentarzu dałem dwa :P

6

W edycji komentarza macie dwa pewne linki, z dobrą jakością.



Miłego oglądania :)

0

4

Kolorystycznie to jest majstersztyk. Uwielbiam takie prace, niby proste, ale piękne dla oka. Świetna robota jak zawsze :)

0

Jakieś opinie o serialu Glitch, warty obejrzenia?

0

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ - Na reddicie masz linki do każdego z meczów, czy to zwykłe, czy właśnie na acestream, albo sopcast. Jedyny problem, to może być brak polskiego, ale ja tam wolę po angielsku oglądać.

0

Sam bym tyle pieniędzy raczej nie wydał na czapkę, dostałem ją w prezencie. Jest bardzo fajna, to poleciłem. Mam kilka innych i jakościowo gorzej wypadają.

2

Nie mogłem zmieścić do koszyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Morrowind, Gothic, GTA, CS, Wiedźmin

Kolejność przypadkowa

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?