0

Gra ktoś tu z obecnych w united eleven? Macie już gotowe składy, jaka liga? :P

0

Pakiet na lm mam w tv, więc do maja nie muszę się martwić :D

1

nsport, było już z 52525254 razy dzisiaj mówione :P

0

Znając UEFA wszystko jest możliwe.. Ciekawi mnie tylko, co będzie z Francją, awansowała na 5 miejsce najsilniejszych lig, ciekawe czy w współczynnik do złotego buta im podniosą.

0

Te rankingi UEFA są beznadziejne.. Na przestrzeni pięciu ostatni lat Real podobno pierwszy, Bayern 2, a Barca dopiero 3..

5

Juventus jest faworytem jak dla mnie.

0

Oglądałem ten film kiedyś, zajebisty :D

0

Hazard jak dla mnie razem z Pele jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy.

0

telewizjada.net?

0

United nie gra w lm, pewnie dlatego :P

0

Zawsze byłem fanem xboxa, pad jak dla mnie lepszy, poza tym kocham forze oraz są jeszcze fantastyczne legendy :P

0

Kariera, 15, Xbox 360

Za jakiś czas będę kupował One, więc sobie dokupię 16 i w futa pogram :P

0

Przeważnie śpię do 12/13, ale dzisiaj nie dało rady, więc wstałem i w fifę pykam :D

0

http://scr.hu/37lb/ewp18


Niektórzy już wiedzą :D

0

Kiedyś to się grało, ale teraz, już nie :P

19

Współczuje wszystkim, którzy przed mecze siedzą w szkole/pracy. Ja relaksuje się na feriach :D

0

Próbowałeś na innej przeglądarce?

6

Atletico/Juventus

0

Lorą - jeszcze ze 3 ify w fifie i może przepchnie Lukaku :D

0

Może wina Twojego łącza? Ja wykupuje na pojedyncze mecze i czasami oglądam bez hd i nic nie tnie.

0

Jutro myślę, że będzie 3:0. U nas skromne 2:1 spowodowane oszczędzaniem sił. Gwiazda? Messi, albo Suarez.

5

W Cs Go można dużo się nauczyć :D

0

Tam Busi i Kroos są wycenieni na 50 mln euro. Ciekawe na jakiej podstawie. Niemiec nawet startu do Sergio nie ma.

1

Na Twoim miejscu jechałbym bez zastanowienia. Po pierwsze - nowe życie, nowe doświadczenia, można nauczyć się wielu rzeczy. Po drugie - podszkoliłbym zdecydowanie język, co jest arcyważne w dzisiejszych czasach. Po trzecie - życie w Polsce mnie nudzi, a te dwa lata mogą być wspaniałe pod wieloma względami.

I też pytanie - Która klasa gimnazjum - Jeżeli 1/2 to jeszcze spoko, ale 3? Musiałabyś wybrać tam szkołę ponadgimnazjalną na ten 1 rok, a nawet więcej.

Przede wszystkim jest to Twoja decyzja i powinnaś zadecydować tak, jak podpowiada Ci rozum.

3

Oficjalnie były 2 punkty, Barcelona równie dobrze mogła przegrać ten mecz.

0

Ty serio myślisz, że tak zagramy z Arsenalem? Gramy, co 3 dni, jakbyśmy w każdym meczy dawali z siebie 200%, to nie dogralibyśmy do końca sezonu z powodu zmęczenia. Takimi meczami się ligę wygrywa. Mnie cieszą 3 punkty i czekam na Londyn, tam to zupełnie inne spotkanie będzie.

31

Jak chcecie w każdym meczu widzieć pogrom po 8:0, 10:2, a potem przegrywanie przez zmęczenie, to polecam przerzucić się na bialutki zespół ze stolicy.

8

Widzę, że tu niektórzy oczekują po 5:0 w każdym meczu. Dla mnie mogliby wygrywać po 1:0 do końca sezonu, tylko, żeby 3 punkty były po każdym meczu.

32

Wy serio ludzie myślicie, że tak zagramy z Arsenalem? To będzie zupełnie inny mecz :)

2

Co Ty pierdzielisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?