capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra ktoś tu z obecnych w united eleven? Macie już gotowe składy, jaka liga? :P
0
Pakiet na lm mam w tv, więc do maja nie muszę się martwić :D
1
nsport, było już z 52525254 razy dzisiaj mówione :P
0
Znając UEFA wszystko jest możliwe.. Ciekawi mnie tylko, co będzie z Francją, awansowała na 5 miejsce najsilniejszych lig, ciekawe czy w współczynnik do złotego buta im podniosą.
0
Te rankingi UEFA są beznadziejne.. Na przestrzeni pięciu ostatni lat Real podobno pierwszy, Bayern 2, a Barca dopiero 3..
5
Juventus jest faworytem jak dla mnie.
0
Oglądałem ten film kiedyś, zajebisty :D
0
Hazard jak dla mnie razem z Pele jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy.
0
telewizjada.net?
0
United nie gra w lm, pewnie dlatego :P
0
Zawsze byłem fanem xboxa, pad jak dla mnie lepszy, poza tym kocham forze oraz są jeszcze fantastyczne legendy :P
0
Kariera, 15, Xbox 360
Za jakiś czas będę kupował One, więc sobie dokupię 16 i w futa pogram :P
0
Przeważnie śpię do 12/13, ale dzisiaj nie dało rady, więc wstałem i w fifę pykam :D
0
http://scr.hu/37lb/ewp18
Niektórzy już wiedzą :D
0
Kiedyś to się grało, ale teraz, już nie :P
19
Współczuje wszystkim, którzy przed mecze siedzą w szkole/pracy. Ja relaksuje się na feriach :D
0
Próbowałeś na innej przeglądarce?
6
Atletico/Juventus
0
Lorą - jeszcze ze 3 ify w fifie i może przepchnie Lukaku :D
0
Może wina Twojego łącza? Ja wykupuje na pojedyncze mecze i czasami oglądam bez hd i nic nie tnie.
0
Jutro myślę, że będzie 3:0. U nas skromne 2:1 spowodowane oszczędzaniem sił. Gwiazda? Messi, albo Suarez.
5
W Cs Go można dużo się nauczyć :D
0
Tam Busi i Kroos są wycenieni na 50 mln euro. Ciekawe na jakiej podstawie. Niemiec nawet startu do Sergio nie ma.
1
Na Twoim miejscu jechałbym bez zastanowienia. Po pierwsze - nowe życie, nowe doświadczenia, można nauczyć się wielu rzeczy. Po drugie - podszkoliłbym zdecydowanie język, co jest arcyważne w dzisiejszych czasach. Po trzecie - życie w Polsce mnie nudzi, a te dwa lata mogą być wspaniałe pod wieloma względami.
I też pytanie - Która klasa gimnazjum - Jeżeli 1/2 to jeszcze spoko, ale 3? Musiałabyś wybrać tam szkołę ponadgimnazjalną na ten 1 rok, a nawet więcej.
Przede wszystkim jest to Twoja decyzja i powinnaś zadecydować tak, jak podpowiada Ci rozum.
3
Oficjalnie były 2 punkty, Barcelona równie dobrze mogła przegrać ten mecz.
0
Ty serio myślisz, że tak zagramy z Arsenalem? Gramy, co 3 dni, jakbyśmy w każdym meczy dawali z siebie 200%, to nie dogralibyśmy do końca sezonu z powodu zmęczenia. Takimi meczami się ligę wygrywa. Mnie cieszą 3 punkty i czekam na Londyn, tam to zupełnie inne spotkanie będzie.
31
Jak chcecie w każdym meczu widzieć pogrom po 8:0, 10:2, a potem przegrywanie przez zmęczenie, to polecam przerzucić się na bialutki zespół ze stolicy.
8
Widzę, że tu niektórzy oczekują po 5:0 w każdym meczu. Dla mnie mogliby wygrywać po 1:0 do końca sezonu, tylko, żeby 3 punkty były po każdym meczu.
32
Wy serio ludzie myślicie, że tak zagramy z Arsenalem? To będzie zupełnie inny mecz :)
2
Co Ty pierdzielisz?