0

Jakby miał pauzę za kartki to by go nawet na ławce rezerwowych nie było... Alexis pauzuje w Lidze Mistrzów. :)

0

Jak dla mnie to jest to zwykła zazdrość. Ja Roberta nie lubię. Nie wiem czemu, ale nie lubię, po prostu. Ale jestem dumna, że mamy takiego polaka i życzę mu jak najlepiej. Bliżej mu do najlepszych niż do drewna :)

0

Zasłużył! ; )

0

Brakuje mi tutaj Freda, Adriano i Ronaldinho ; /

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?