busiii
Dołączył/a: grudzień 2014
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo śmieszny jesteś .....
0
Kto mi powie czemu Suarez nie gra ?
1
Dzięki :) Vamos Barca !!!
0
Gdzie jest jutrzejszy finał ?
0
Widzę ze tu same 10 /11 latki chyba piszą sat fajnie byłoby podnieść puchar na SB ale jak dla mnie to obojętne gdzie aby tylko go podnosić .....
5
Jest dobrym trenerem ale niestety w Barcelonie musisz być najlepszy bo w tym klubie są takie wymagania od strony kibiców i wogole ze mało kto umie temu sprostać . Nie będzie już takiej Barcy jak za Guardioli ;)
3
Ludzie ogarnijcie się nie dawno pisaliście Barca po wszystkie tytuły a teraz co po porażce sezonowcy zmieniają zdanie .JJeszcze jest wiele meczy do rozegrania także trzeba wierzyć do końca . Barca !!!!
0
Ronaldo sraldo co nas to obchodzi jutro barca ma wyjść zwycięsko z dwu meczu z atletico ... Veb ;) visca
0
Świetna gra i ten presing to mi się podoba :)
0
Messaldo ;) visca ktoś opiszę bo nie oglądałem niestety praca ;)
0
Ból dupy o jak przykro ;) ;) ;)
0
3
Szczerze messi nie powinien być w trójce jestem kibicem Barcy i twierdzę że to Ronaldo musi dostać zp! !!!
0
Fani Barcelony po co ruszcie ten Real zajmijmy się kibicowania naszej Barsie a nie zajmujecie się fioletowymi. ....
0
Lfp stoi za Realem tak samo jak sędziowie !!!
0
Jaki wynik obstawiacie ?
0
Szkoda ze nie Masz ; (
0
To wszystko jest wina Pereza !!!