0

Bardzo śmieszny jesteś .....

0

Kto mi powie czemu Suarez nie gra ?

1

Dzięki :) Vamos Barca !!!

0

Gdzie jest jutrzejszy finał ?

0

Widzę ze tu same 10 /11 latki chyba piszą sat fajnie byłoby podnieść puchar na SB ale jak dla mnie to obojętne gdzie aby tylko go podnosić .....

5

Jest dobrym trenerem ale niestety w Barcelonie musisz być najlepszy bo w tym klubie są takie wymagania od strony kibiców i wogole ze mało kto umie temu sprostać . Nie będzie już takiej Barcy jak za Guardioli ;)

3

Ludzie ogarnijcie się nie dawno pisaliście Barca po wszystkie tytuły a teraz co po porażce sezonowcy zmieniają zdanie .JJeszcze jest wiele meczy do rozegrania także trzeba wierzyć do końca . Barca !!!!

0

Ronaldo sraldo co nas to obchodzi jutro barca ma wyjść zwycięsko z dwu meczu z atletico ... Veb ;) visca

0

Świetna gra i ten presing to mi się podoba :)

0

Messaldo ;) visca ktoś opiszę bo nie oglądałem niestety praca ;)

0

Ból dupy o jak przykro ;) ;) ;)

0

3

Szczerze messi nie powinien być w trójce jestem kibicem Barcy i twierdzę że to Ronaldo musi dostać zp! !!!

0

Fani Barcelony po co ruszcie ten Real zajmijmy się kibicowania naszej Barsie a nie zajmujecie się fioletowymi. ....

0

Lfp stoi za Realem tak samo jak sędziowie !!!

0

Jaki wynik obstawiacie ?

0

Szkoda ze nie Masz ; (

0

To wszystko jest wina Pereza !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?