bula1910
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie moge sigac z RS i z tego drugiego tez;/
0
http://atdhe.net/ tutaj bedzie BARCA!!!!!!!!!!!! all mecze LM zawsze ! w week mecze all lig (oprocz Polskiej:P)
0
mecz elegancki , 12pkt nad tym realem , ale kibice.....ehhh zeby to bylo jak w Polsce ze kibcuja a nie krzykna 4 razy Barca w meczu i styka to by bylo elegancko ,96tys to by bylo rykniecie;]
0
"Aby wziąć udział w drugiej rundzie, wyślij SMS pod numer 7097 o treści Barca" a w trzeciej rundzie;>?
0
mecz bedzie na canale sport 2 , a jak w necie to na ebramki.pl elegancko chodzi;] pozdrawiam
0
www.ebramki.pl i ogladamy mecz:)
0
mam pytanie nie do watku;p
kiedy bedzie typer podliczony?:P