bronx
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mizerny z niego człek i jeszcze z kompleksami.
0
Pod warunkiem, że chciało mu się grać...
0
A ja jakoś nie tęsknię za nim. Uważam, że młody Suarez, Sergi Roberto i Rafinia przy odpowiednim ustawieniu i kompilacji dali by radę
1
Krótko, zwięźle, trafnie i na temat :)
0
Otóż to, własnie !
0
Geniusze finansjery z FCB, ech...
0
Najlepiej niech geniusze biznesu z zarządu FCB oddadzą zawodników za darmo, wszystkich, łącznie z zarządem.
1
Katalończycy są bardzo podobni do Polaków, nie bez kozery mówi się na nich "el Polaco".
0
Nie możliwe. Amen.
2
No ale jest szansa na marmoladę, Panie i Panowie...
0
Można. Ten mecz jest konsekwencją wcześniejszych działań, przecież nie błędu meczowego.
0
Podziękować LE. Pa pa.
0
Chyba, że same się strzelą...
0
Najlepszą opcją dla Barcelony będzie zmiana trenera.
5
To jest wina tych debili sędziów, którzy tolerują ostre zagrania wobec zawodników szczególnie Barcelony. Może tym się beznadziejny Komitet, będący na usługach madryckich miernot, zajmie ???
2
A kiedy Komitet Centralny zajmie się beznadziejnym sędziowaniem i usunięciem nieudaczników ze składów sędziowskich ???
2
Banda idiotów i tyle.
11
A kiedy zwieszą durnego sędziego ???
1
Jaki sarkaźmik.... Robił przeszczep - tak dla Twojej informacji.
1
A nawiasem mówiąc, Simeone ma przeszczepione włosy z łoniaków, czy co ? Takie pokręcone...
0
Pod względem chamstwa boiskowego - tak.
2
A dlaczego LE nie zmieni Roberto, który sobie nie za bardzo radził na prawej stronie ? Oto cała tajemnica LE, któremu nie wiadomo o co chodzi z Vidalem.
1
Visca el Barca !!!
1
Skądś się urwałeś , czy tak już masz ???
0
Tak, okulistów, przede wszystkim....
0
Poziom sędziowania to dno. Nie pierwszy raz. Mam tego dosyć, bez względu na poziom jaki prezentuje Barca.
0
Sergi Roberto powinien wg mnie grać w pomocy, a Alex na obronie.
0
Visca el Barca !!!
3
Super, bardzo dobre prognozy. Niestety Gomez to porażka...
0
Co takiego ??? Gra bardzo stabilnie, chociaż bez ekstrawagancji.