Sergi Roberto na pewno go zastąpi . Chłopak już w tamtym sezonie pokazywał klasę czasami nawet większą ni Thiago. Z drugiej strony wielka szkoda odchodzi bardzo dobry młody zawodnik . Chłopak chce grać ale nie wiem czy w Bayernie będzie miał taką możliwość . Szacunek dla niego .Zarząd wyprawia jakieś nie przemyślane życzy najpierw ABI , teraz teraz Thiago . W ROBERTO nadzieja
nie ma co się mamlać , tylko trzeba się wziąć do ciężkiej pracy i myśleć o meczu z Valencią.To co się stało już się nie odstanie i niema co tego rozpamiętywać a tak po za tym debiut Songa bardzo dobry tak potężnie zbudowany chłop na pomocy był nam potrzebny
jak sędziowie nam pomagają to wszyscy dookoła się z tego śmieją.pierwsze Chelsea potem inter tylko z nimi się nie udało,a teraz milan ciekawe kto za rok żal mi was ci którzy piszą że sędzia nam pomógł :(
Komentarze
0
kto strzelił bramki ??
0
Sergi Roberto na pewno go zastąpi . Chłopak już w tamtym sezonie pokazywał klasę czasami nawet większą ni Thiago. Z drugiej strony wielka szkoda odchodzi bardzo dobry młody zawodnik . Chłopak chce grać ale nie wiem czy w Bayernie będzie miał taką możliwość . Szacunek dla niego .Zarząd wyprawia jakieś nie przemyślane życzy najpierw ABI , teraz teraz Thiago . W ROBERTO nadzieja
0
Świetny zawodnik.Myślę że to by był lepszy transfer niż Thiago Silva. Takiego obrońcy nam brakuje
0
cała trójka nic nie grała
0
brak pewności w obronie :(
0
nie ma co się mamlać , tylko trzeba się wziąć do ciężkiej pracy i myśleć o meczu z Valencią.To co się stało już się nie odstanie i niema co tego rozpamiętywać a tak po za tym debiut Songa bardzo dobry tak potężnie zbudowany chłop na pomocy był nam potrzebny
0
tello niech sobie pogra w Barcelonie b a Afellay niech gra za niego a oni chcą go sprzedać jakiś absurd
0
Barca. Bez puyola nie była by taka sama
0
jak sędziowie nam pomagają to wszyscy dookoła się z tego śmieją.pierwsze Chelsea potem inter tylko z nimi się nie udało,a teraz milan ciekawe kto za rok żal mi was ci którzy piszą że sędzia nam pomógł :(
0
Puyol zagrał stanowczo za mało