10 listopada 2013, 21:28
0
Co jest z tym Messim...
10 listopada 2013, 21:06
Miłego oglądania
18 sierpnia 2013, 03:36
Sorry chłopaki. lewa
17 sierpnia 2013, 17:11
Mogą jeszcze kupić Nkoulou za 14 mln, ale wątpie...
25 lipca 2013, 01:56
Już myślałem, że w Barcelonie było jakieś trzęsienie ziemi. Proponuję, aby przed takimi tekstami, przed tytułem dopisywać np. „ felieton ”
19 sierpnia 2012, 21:43
Brawo Tello !! Gdzie są teraz jego krytycy ?
17 sierpnia 2012, 19:18
Bravo Dongou !!!
21 sierpnia 2012, 17:50
Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka . :D
28 października 2012, 08:57
Żółta piłka pomogła Valdesovi , w końcu czyste konto :D
1 czerwca 2013, 12:55
Dobrze, że nic mu się nie stało. Tylko dlaczego w dniu meczu o 3 w nocy jeździ po autostradzie zamiast odpoczywać?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Co jest z tym Messim...
0
Miłego oglądania
0
Sorry chłopaki. lewa
0
Mogą jeszcze kupić Nkoulou za 14 mln, ale wątpie...
0
Już myślałem, że w Barcelonie było jakieś trzęsienie ziemi. Proponuję, aby przed takimi tekstami, przed tytułem dopisywać np. „ felieton ”
0
Brawo Tello !! Gdzie są teraz jego krytycy ?
0
Bravo Dongou !!!
0
Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka . :D
0
Żółta piłka pomogła Valdesovi , w końcu czyste konto :D
0
Dobrze, że nic mu się nie stało. Tylko dlaczego w dniu meczu o 3 w nocy jeździ po autostradzie zamiast odpoczywać?