O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od diabli wiedzą od kiedy!

Statystyki

  • Dni w serwisie 4418
  • Liczba komentarzy 88
  • Polecenia 82

Komentarze

3

PSG przy naszym archaicznym, prymitywnym futbolu wyglądali jak sokoły na wietrze. Rześko i swobodnie, lekko i niesztampowo.

5

Jeszcze rewanż z Sevilla i PSG oraz 16 meczów w lidze i można ten kolejny smutny sezon odznaczyć.

2

Real jest po wielkim historycznym sukcesie w LM, a jak wiadomo po wielkim sukcesie następuje wielki upadek, koło musi się zamknąć. Ja uważam, że JL jest w złej sytuacji przychodząc do RM teraz i w takiej atmosferze bo to napiętnuję jego cały pobyt w tym klubie i skończy pewnie jak Benitez. Plus w RM będzie w szatni trzęsienie ziemi, a to jak wiadomo tylko działać będzie na niekorzyść białych. Tak więc ja jestem z tych ruchów "prezesika" bardzo zadowolony!

0

Jezeli trener pozostanie ten sam to rotacje będą takie same jak i w tym sezonie bo nasz boss słynie z przywiązania do tej samej jedenastki i będzie ją zajeżdżał aż do bólu. I tyle temacie.

0

Może wreszcie przestaniecie pieprzy... O tym Griezmanie i skupicie się na Umttitim który dwiema nogami jest już w Man Utd ?

Zobacz wszystkie

23

Jedno z najsłabszych El Clasico jakie widziałem (oczywiście mówię o grze obu ekip) to była tylko i aż gra o prestiż i obie ekipy to wiedziały. Real wygrywa (a powinien 3 do 1 wygrać bo sędzia w chamski sposób okradł ich z gola prawidłowo zdobytego) i tak nie ma szans na mistrza, my wygrywamy nic się nie zmienia. I takie podejście obie ekipy pokazały dzisiaj od początku meczu. Wnioski po meczu. Real nie grał nic po prostu nic, a i tak wygrał co daje im porządnego pozytywnego kopa głównie w walce o Ligę Mistrzów. A Barca... i tu ciekawostka dostaje wielki kubeł zimnej wody na "ten pusty i za pewny siebie łeb" co tylko pozytywnie wpłynie na nich przed arcy ważnymi meczami w Lidze Mistrzów. Mam oczywiście taką nadzieję!

5

Czym się różni Tata Martino od Luisa Enrique ?
Tata Martino:
- zna się na „trenerce” ( fakt, że tylko w Ameryce południowej ) historyczny wynik z drużyną Paragwaju na MŚ 2010 ćwierćfinał, wicemistrzostwo ameryki południowej 2011 z Paragwajem, 6 tytułów mistrzowskich w lidze paragwajskiej, najlepszy trener w Ameryce południowej w 2007, półfinał Copa Libertadores z Club Atlético Newell's Old Boys itp.
- słabo znał ligowy futbol europejski.
- w ogóle nie rozumiał futbolu FC Barcelony .
Luis Enrique:
- świetnie rozumie futbol w FC Barcelona
- dobrze zna ligowy futbol europejski.
- nie ma zielonego pojęcia o „trenerce” po prostu nie nadaje się na trenera w dobrych klubach nie ma do tego ani „drygu”, ani smykałki, ani talentu ( patrz AS Roma – wystarczy przeczytać opinie znawców na temat jego pracy w tym klubie ) chyba ze będzie trenował jakiegoś outsidera typu Celta Vigo albo rezerwy Barcy .

Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy !

5

Jeszcze rewanż z Sevilla i PSG oraz 16 meczów w lidze i można ten kolejny smutny sezon odznaczyć.

4

Czasami zastanawiam się czy Wy macie tak inteligentne poczucie humoru chłopaki czy świadomie pomijacie fakty ale z całym szacunkiem, jestem fanem Barcy ale to nie znaczy że zaślepionym. Tylko jeden facet zasługuje na Złotą Piłkę to Krystyna Ronaldówna i tylko krety... może mówić coś innego. Kolo wygrał Ligę Mistrzów, został królem strzelców LM pobijając rekord goli strzelonych w jednym sezonie, wygrał Puchar Hiszpanii, został królem strzelców ligi hiszpańskiej, zdobył Złoty But dla najlepszego strzelca w ligach europejskich, wygrał Super Puchar Europy, został wybrany najlepszym napastnikiem w lidze hiszpańskiej oraz najlepszym zawodnikiem sezonu w lidze hiszpańskiej, a na koniec roku w grudniu wygra Klubowe Mistrzostwa Swiata, coś pominąłem ?

3

PSG przy naszym archaicznym, prymitywnym futbolu wyglądali jak sokoły na wietrze. Rześko i swobodnie, lekko i niesztampowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?